مدل مانتو پرستاری و روپوش و لباس فرم پرستاری

مدل مانتو پرستاری سفید، به‌‌درستی برای محافظت از آلودگی در محیط کار انتخاب‌ شده است. رنگ سفید روپوش پرستار علاوه‌بر نظم دهی بیشتر، لکه‌ها، خون و آلودگی مانتو را به ‌سرعت و راحت‌تر از رنگ‌های دیگر نمایان می‌سازد؛ همچنین سفید رنگی رسمی و نشان‌دهنده احترام و جدیت است که شخصیت قوی و با اعتماد به نفش پرستاران را نشان ‌می‌دهد. رنگ سفید مانتو پرستاری به نمادهایی مانند خلوص، آرامش، آسایش، پاکی، امید و شفا معروف شده است؛ به‌همین‌خاطر در آرامش و افزایش روحیه بیماران بسیار مؤثر است.

نکات مهم هنگام خرید انواع مدل مانتو پرستاری

یک پرستار در ابتدا باید روپوشی راحت، با برش، دوخت و مدل مناسب بر تن خودش را انتخاب و خریداری کند. فصل، در انتخاب جنس و مدل مانتو یک پرستار نقش بسیار مهمی دارد؛ به‌عنوان‌مثال در فصول گرم سال باید از پارچه‌هایی نازک‌تر و در فصل‌های سرد از پارچه‌های ضخیم‌تر استفاده ‌کرد که در هنگام فعالیت، هوای آن فصل موجب آزار پرستار نشود؛ بنابراین در هنگام خرید مانتو پرستاری مواردی مانند جنس، مدل و قیمت مناسب را فراموش نکنید.

سخن پایانی

پرستاری یکی از شریف‌ترین شغل‌های دنیا محسوب‌ می‌شود که در جهت بهبود سلامت بیماران از جان و زندگی خود مایه می‌گذارند؛ از این رو، حفظ نظم، آرامش و آسایش بیماران و به‌خصوص کودکان نیز برای آن‌ها در اولویت است؛ به‌همین‌خاطر بر استفاده از انواع مدل مانتو پرستاری شیک برای روحیه بخشی به بیماران، تأکید زیادی می‌شود. در ادامه این مطلب در مورد مدل مانتو پرستاری بیشتر صحبت خواهیم کرد و به‌ دلایل استفاده از این مانتو در مراکز درمانی خواهیم پرداخت.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/nursing-coat-model/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nursing-coat-model

مانتو پرستاری اصولاً در سه جنس مختلف تترون (نازک)، ترگال ساده (حد وسط) و ترگال کجراه (ضخیم) تولید و ارائه می‌شوند؛ همچنین در تاروپود این مانتوها از پارچه‌هایی نظیر نخ پنبه، پلی‌استر و کتان استفاده می‌شود؛ زیرا آن‌ها غالباً با آب در هر دمایی شسته می‌شوند.

درباره مدل مانتو پرستاری سفید

رنگ یک لباس نشان‌دهنده هویت، حرفه و برند یک فرد، شغل و حتی یک سازمان است. از دیرباز تا به اکنون همگی ما، پرستاران را با رنگ سفید مانتو یا روپوش فرم آن‌ها می‌شناسیم. رنگ سفید برای شغل پرستاری به‌درستی و بسیار هوشمندانه انتخاب شده است؛ زیرا این حرفه شریف را به‌خوبی معرفی می‌کند.

رنگ سفید مانتو پرستاری برای اولین بار در اواخر دهه ۱۸۰۰ استفاده شد؛ اما در طول تاریخ، پرستاران از لباس‌های روزمره خود استفاده می‌کردند و حتی در دوره‌ای آن‌ها مانتوهای پرستاری مشکی رنگ بر تن می‌کردند. در نهایت، از اوایل قرن حاضر، رنگ سفید به‌عنوان رنگ لباس پرستاران و پزشکان در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها تثبیت شد.

امروزه در بازار پوشاک ایران، انواع مدل مانتو پرستاری شیک و جدیدترین مدل مانتو پرستاری در طرح و رنگ‌های دلخواه تولید و عرضه می‌شوند؛ اما شما به ‌عنوان پرستار باید به نکات مهمی در هنگام خرید انواع مدل مانتو پرستاری دقت کنید. از جمله موارد مهم هنگام انتخاب یک مانتو پرستاری خوب می‌توان به جنس، مدل و قیمت اشاره کرد.

انواع مدل مانتو پرستاری در بازار پوشاک ایران در دسترس پرستاران گرامی کشورمان است. پرستاران عزیر تنها کافیست که براساس سلیقه خود یکی از بهترین مدل‌های موجود را انتخاب و خریداری کنند. ما در این مقاله تلاش کردیم که در مورد مانتو پرستاری، جنس، رنگ سفید، طرح و انواع مدل آن‌ها توضیح دهیم. امیدواریم با توضیحات ارائه شده، به اطلاعات شما در این مورد افزوده باشیم.