مدل ژاکت بافتنی زنانه + آموزش بافت

برای درست کردن آستین‌ها ابتدا، ۶۰ دانه را سر بیندازید و از زیر آن را ببافید. بافت مدنظر، باید تا ۴۳ سانتی متر ادامه پیدا کند و با تنگ‌تر شدن آستین، باید هر یک رج درمیان، ۲ دانه از ابتدای بافت و انتهای بافت کم شود. برای اینکار می‌بایست این دانه‌ها را کور کنید. تا تعداد دانه‌ها به ۴۰ برسد. و سپس همه‌ی دانه‌ها را کور کنید. آستین بعدی را هم به همین ترتیب بافته و در آخر تکه‌ها را به هم بدوزید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/womens-jacket-model/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=womens-jacket-model

مدل بافت ژاکت زنانه رنگ سفید

مدل ژاکت دست بافت زنانه

ژاکت بافتنی زنانه جلو باز رنگ سفید

مدل بافت ژاکت زنانه با دو میل

بافت جلو

عکس ژاکت زنانه شیک

با یک مقاله‌ی پاییز زمستانه‌ی دیگر همراه شما هستیم. در این مقاله به بررسی مدل‌ ژاکت بافتنی زنانه پرداختیم و قصد داریم به بررسی مدل ژاکت زنانه مجلسی، ژاکت زنانه شیک و مدل ژاکت زنانه دست بافت زنانه بپردازیم. پس از این بخش، به بررسی آموزش ژاکت بافتنی زنانه جلو باز خواهیم پرداخت و نکاتی را به جهت خرید ژاکت بافتنی زنانه جلو باز به شما خواهیم گفت.

انواع مدل ژاکت زنانه

توجه داشته باشید که در سمت راست لباس در قسمت کشباف ۴ سانتی متر یقه، یک جا دکمه باز کنید.

بافت آستین‌ها

آموزش ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

ژاکت زنانه مجلسی

 

جدیدترین مدل‌های ژاکت بافتنی زنانه

ژاکت دست بافت زنانه رنگ نارنجی

مدل ژاکت بافتنی شیک

مدل ژاکت دست بافت زنانه

عکس ژاکت زنانه مجلسی

برای جلوگیری از لوله نشدن لباس، ۴ دانه را رکن ببافید.

مدل ژاکت رنگ قهوه ای

برای آنکه بافت ژاکت زنانه با دومیل را شروع کنید؛ یک مدل ساده را برای شما آوردیم.

مدل جلیقه بافتنی زنانه رنگ سبز

عکس ژاکت زنانه

پس از این مرحله، از سر رج شروع کرده و و ۴۵ دانه را از زیر ببافید. در رج برگشت ۴ دانه را از زیر ببافید و دانه‌های باقی مانده را که ۴۱ دانه هستند؛ از رو ببافید.

 

ساخت یک استایل زمستانه شیک و زیبا در عین چالش، جذابیت زیادی دارد. مخصوصا اگر تمامی آیتم های استایل خود را با دقت و حوصله و هوشمندانه انتخاب کنید. در انتها امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

در این بخش تصاویری از ژاکت زنانه مجلسی را ملاحظه خواهید کرد:

 

در انتها…

مقدمه

مدل ژاکت بافتنی

مدل ژاکت دست بافت زنانه رنگ صورتی

آموزش ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

 

ژاکت زنانه شیک

پس از انجام این بخش، یک رج در میان ۱ دانه قبل از سجاف اضافه کرده و بافت مورد نظر را تا ۱۶ سانتی متر ادامه دهید.

برای آنکه ژاکت شما جلو باز شود؛ باید دانه‌های کلی را تقسیم بر ۲ کنید و هر کدام را در یک میل قرار دهید در این جا ۴۵ دانه در یک میل و ۴۵ دانه در میل دیگر جا خواهد گرفت.

مدل ژاکت یقه اسکی

ژاکت زنانه شیک

بعد از این مرحله، یک رج کامل را از زیر ببافید و سپس رج برگشت را از رو به صورت کامل ببافید.

ابتدا برای جلوی کار، ۹۰ دانه سر بیندازید و ۱۰ سانتی متر را به صورت کشباف یکی از زیر و یکی از رو ببافید.

در این مقاله، همراه بانی مگ باشید.

داشتن یک استایل پاییزه جذاب می تواند تاثیر شگرفی بر ظاهر شما در محل کار، مراسم های رسمی و … داشته باشد. خرید ژاکت بافتنی زنانه جلو باز نیز یکی از آن مواردی است که به شما برای داشتن استایلی شیک و زیبا کمک می کند. اما برای خرید ژاکت بافتنی زنانه جلو باز چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ برای خرید ژاکت بافتنی زنانه جلو باز، باید به موارد از جمله سایز، رنگ و بافت ژاکت توجه داشته باشید. همچنین مدل انتخابی شما باید با شکل اندام شما هماهنگی داشته باشد. رعایت تمامی این نکات به شما کمک می‌کند ژاکتی که برای شما مناسب است را خریداری نمایید.

آستین بعدی را هم به همین ترتیب بافته و در آخر تکه‌ها را به هم بدوزید.

برای هلالی شدن جلوی ژاکت، یک رج در میان قبل از سجاف یک دانه کم کنید یعنی ۲ تا را یکی کرده تا بلندی بافت به ۳۱ سانتی متر برسد.

 

در نهایت ۴ سانتی متر کشباف را به صورت یکی زیر یکی رو ببافید؛ دانه‌ها را کور کرده و سراغ  سمت دیگر بروید و به همین صورت آن بخش را هم ببافید.

بافت پشت

 

خرید ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

 

برای درست کردن آستین‌ها ابتدا، ۶۰ دانه را سر بیندازید و از زیر آن را ببافید. بافت مدنظر، باید تا ۴۳ سانتی متر ادامه پیدا کند و با تنگ‌تر شدن آستین، باید هر یک رج درمیان، ۲ دانه از ابتدای بافت و انتهای بافت کم شود. برای اینکار می‌بایست این دانه‌ها را کور کنید. تا تعداد دانه‌ها به ۴۰ برسد. و سپس همه‌ی دانه‌ها را کور کنید.

از اینکه وقت خود را در اختیار مجله ی بانی گذاشتید؛ صمیمانه از شما سپاسگزاریم.

 

ژاکت زنانه مجلسی

مدل ژاکت رنگ آبی

اگر اهل دوخت یا بافت لباس باشید؛ حتما به مدل ژاکت دست بافت زنانه علاقمند هستید. اگر تصمیم دارید برای پاییز و زمستان امسال یک مدل ژاکت دست بافت زنانه به کمد خود اضافه کنید؛ در این بخش به بررسی مدل‌های پیشنهادی بانی مگ برای مدل ژاکت زنانه خواهیم پرداخت؛ سپس آموزش ژاکت بافتنی زنانه جلو را خواهید دید و مدل بافت ژاکت زنانه با دومیل آموزش داده خواهد شد.

عکس ژاکت دست بافت زنانه

برای پشت کار، ۸۰ دانه سر بیندازید و مانند مرحله‌ی قبل، ۱۰ سانتی متر را به صورت کشباف، ببافید. ۴ سانت آخر را یکی از رو یکی از زیر ببافید و دانه‌ها رو کور کنید.

 

مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز چیست؟

مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز یکی از انواع مدل ژاکت زنانه است که بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارد.این آیتم برای فصل پاییز گزینه‌ی مناسبی برای شماست و به شما کمک می‌کند علاوه بر حفظ گرما در بدن خود، استایل جذابی بسازید. در این بخش مدل‌های ژاکت زنانه مجلسی، ژاکت زنانه شیک و مدل ژاکت دست بافت زنانه را برای شما در قالب بخش‌های مختلف بررسی کردیم.

روش دوخت بافت آستین ژاکت چگونه است؟

مدل بافت ژاکت زنانه

مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

به امید دیدار مجدد شما در مقالات بعدی

ساخت یک استایل پاییزه‌ی شیک کار آسانی نیست و داشتن یک ژاکت زنانه شیک به شما در داشتن استایلی جذاب در پاییز کمک بسیاری می‌کند در این بخش به بررسی مدل‌های ژاکت زنانه شیک می‌پردازیم که به شما در داشتن استایل پاییزه کمک می‌کند.

همراهان عزیز بانی مگ، سلام

مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز یکی از انواع مدل ژاکت زنانه است که بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارد.این آیتم برای فصل پاییز گزینه‌ی مناسبی برای شماست و به شما کمک می‌کند علاوه بر حفظ گرما در بدن خود، استایل جذابی بسازید. در این بخش مدل‌های ژاکت زنانه مجلسی،  ژاکت زنانه شیک و مدل ژاکت دست بافت زنانه  را برای شما در قالب بخش‌های مختلف بررسی کردیم.

آموزش ژاکت بافتنی

مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

خرید انواع ژاکت زنانه

در این بخش قصد داریم آموزش ژاکت بافتنی جلو باز را برای شما شرح دهیم. البته توجه داشته باشید که برای بافت این مدل باید دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید مدل ژاکت زنانه‌ی خود را به خوبی ببافید.