مردان خوش تیپ اینطور لباس بپوشند

پیر اهن های گشاد و آزاد دور شما موج می خورد و اصلاً مناسب شما نیست. از اینرو بهتر است پیراهن ها و بلوزهایی انتخاب کنید که اندازه تن شما باشد. اما دقت کنید لباسهای چسبان اصلاً برای شما خوب نیست چون لاغری شما را صد برابر نشان می دهد.


اگر می خواهید در یک مجلس رسمی مثل جشن عروسی شرکت کنید بهتر است سراغ رنگ های تیره بروید. طیف خاکستری تا مشکی که ساده و بدون طرح یا راه راه باشد، کاملا مناسب مجالس رسمی می­باشد. برای این نوع مجالس پارچه های چهارخانه را فراموش کنید چون اصلا رسمی و مناسب این نوع مجالس نیستند .


شما باید سراغ کت هایی بروید که پشت شما را به خوبی بپوشاند، به خصوص اگر احساس می کنید که در نواحی باسن کمی چاق هستید، باید از پوشیدن کت هایی که در پشتشان دو چاک دارند خودداری کنید. پوشیدن کت های بدون چاک پشت یا حداکثر یک چاک برای شما بهتر است .


یک نکته مهم و عوامل موثر در خرید کیف، چمدان و کوله پشتی و لباس های جدیدکه  باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان، در درجه اول اهمیت قرار داشته باشد.


درست است که همه چیز در زیبایی و جذابیت لباس نیست اما نمی توان نقش بارز پوشش را نادیده گرفت؛ شاید برایتان سوال باشد که مردان خوش تیپ چگونه و با چه راز و رمزی لباس هایشان را انتخاب می کنند که همیشه جذابیت خود را حفظ می کنند؟  یک نکته که همیشه موقع خرید لباس های جدید باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان در درجه اول اهمیت قرار دارد.


3- پوشیدن پیراهن های اندازه خود


هنگام خرید کت و شلوار حواستان به تعداد دکمه های کت باشد. کت هایی که دارای دکمه کمتری هستند رسمی ترند و باید برای مجالس رسمی انتخاب شوند . علتش هم این است که کت های یک یا 2 دکمه، یقه بازتری دارند و پیراهن زیر کت بیشتر دیده می شود، در نتیجه حالت رسمی تری پیدا خواهد کرد. کت های دو دکمه شما را لاغرتر نشان می دهد و پیراهن تان هم بهتر به نظر خواهد رسید .● با رنگ تیره بدرخشید


4 – خودداری از پوشیدن شلوار جین های تنگ


شلوار جین های تنگ با اینکه در دهه ی هشتاد خیلی مُد بود، اما اصلاً برازنده شما نیست. شما بهتر است شلوار جین هایی راسته تر انتخاب کنید .


نکات مهم در لباس پوشیدن مردان خوش تیپ


اگر سنگین و قوی هیکل هستید، به هیچ وجه بلوز یقه اسکی تن نکنید، بلوزهای یقه هفت و تی شرت، بلوزهای آستین بلند و پلوور و ژاکت برای شما مناسب تر است. به خصوص وقتی گردنتان کوتاه است، بلوزهای یقه هفت گردنتان را بلندتر نشان خواهد داد .


لوازمی مثل یک دستمال گردن، یا کلاه باعث می شود که توجه افراد روی صورتتان جلب شود و کمتر متوجه هیکلتان شوند. کلاه از همه ی این ملزومات بهتر است چون قدتان را هم چند سانتی متری بلندتر نشان خواهد داد.


گرچه گفته می­شود که همه مردان یکسان خلق شده اند اما وقتی صحبت از هیکل و نوع لباس پوشیدن به میان می آید، این عقیده کاملا اشتباه به نظر می رسد. به طور کل میتوان گفت که به دلیل انحنای کمتر در بدن مردان تفاوت اندام در آن ها کمتر به نظر می رسد. اما به هر حال تفاوت هایی وجود خواهد داشت که  اگر بدانید چطور با این تفاوت ها و تناسب اندام لباس بپوشید و از پوشیدن چه مدل هایی خودداری کنید، در هر اجتماعی خوش تیپ ترین خواهید بود. همچنین با انتخاب یک کت تک زیبا میتوانید به تیپ خود جلوه خوبی بدهید. 


نکات انتخاب لباس مردان خوش تیپ سایز بزرگ2- خودداری از پوشیدن لباسهای تک رنگ


4- پوشیدن شلوارهایی با فاق کوتاه


2- استفاده از وسایل جانبی


 رازهای لباس پوشیدن مردان خوش تیپ لاغر و قد بلند


شلوارهای فاق بلند برای مردان کوتاه قد چندان مناسب نیست چون باعث می شود قسمت های باسنتان را بزرگتر نشان دهد. اما شلوار فاق کوتاه پاهایتان را بلندتر نشان می دهد و باسنتان را هم بزرگ و چاق نمی کند .منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/11312

3- خودداری از پوشیدن بلوز یقه اسکی


● اهمیت دکمه


1- انتخاب کفش کمی پاشنه دار


مردان خوش تیپ


2- پرهیز از پوشیدن کت هایی با دو چاک در پشت


4- کمربند ببندید مردان خوش تیپ کوتاه قد چطور لباس بپوشند؟


اگر از بالا تا پایین یک رنگ بپوشید (به خصوص مشکی)، از آنچه هستید هم لاغرتر به نظر خواهید رسید پس سعی کنید از رنگ های متضاد و مختلف در لباسهایتان استفاده کنید .


مردان قد بلند با پوشیدن راه راه های عمودی خیلی بلندتر به نظر خواهند رسید، از اینرو بهتر است لباس های راه راه افقی انتخاب کنند؛ به خصوص پیراهن هایی که یک راه کلفت عمودی روی قسمت سینه دارند برای شما بسیار مناسب است چون شانه هایتان را پهن تر نشان می دهد و خوش هیکل تر به نظر خواهید رسید .


مردان خوش تیپ


1- پرهیز از پوشیدن لباس هایی با راه راه های افقی


اگر بزرگ و جثه دار هستید و مخصوصاً در نواحی شکم کمی اضافه وزن دارید، از پوشیدن لباس هایی با راه راه های افقی و راه راه های مورب به شدت خودداری کنید زیرا آنچه شما باید با کمال افتخار به تن کنید، پیراهن ها و شلوارهایی با راه راه های عمودی هستند.


مطالعه کنید: انواع کلاه مردانه


روی هیکل های کوتاه، نقش و نگارهای بزرگ خیلی به چشم می آید. به همین دلیل بهتر است که لباسهایتان را با نقش های کوچک تر انتخاب کنید .


در این مقاله سعی بر آن شده که به  شما آموزش دهیم که چه لباس هایی مناسب اندام شماست و هنگام خرید باید بیشتر به دنبال چه لباس هایی باشید.


1- خودداری از پوشیدن لباس هایی با راه راه های عمودی


بستن کمربند باعث می شود که قسمت کمرتان لاغرتر و جم و جورتر به نظر برسد. اما دقت کنید که خیلی آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیفتد .


گرچه پوشیدن کفش های با پاشنه های سنگین اصلاً زیبا نیست، اما خوب است که کفش های شما یک مقدار کمی پاشنه داشته باشد و از پوشیدن کفش های تخت باید اجتناب کنید .


رازهای مردان خوش تیپ


3- خودداری از پوشیدن لباسهایی با نقش های بزرگ