معجزه های روغن درخت چای

روغن درخت چای و موهااگزما برای پوست های حساس به وجود می آید و ناشی از دلایل مختلف از جمله استرس، آب و هوای بد و … است. روغن درخت چای حساسیت های پوستی را کاهش میدهد و باعث کم شهد التهاب و خارش پوست میشود.این روغن میتواند جای اگزما را نیز درمان کند.


شاید شنیده باشید که روغن درخت چای قدرت بسیاز زیاد آنتی باکتریایی دارد. اما علاوه بر آن روغن درخت چای خواص فوق العاده دیگری نیز دارد که ممکن است بسیاری از مردم به آن واقف نباشند. بر اساس مطالعات فراوان پزشکی، دانشمندان دریافتند که روغن درخت چای کشنده قطعی باکتری ها ، قارچ ها و بسیاری از ویروس ها است. اما روغن درخت چای قدرت فوق العاده ای برای تقویت مو و رفع آکنه و …. دارد. در این مقاله از خواص درمان کننده و تقویت کننده روغن درخت چای میگوییم. شما میتوانید این روغن بی نظیر را از داروخانه ها یا عطاری ها تهیه کنید.


روغن درخت چای مفید برای رفع آفتاب سوختگی پوست


 روغن درخت چای و رفع بوی بد بدن


 


روغن درخت چای خواص ترمیم کنندگی دارد. استفاده از این روغن میتواند از پوست شما در برابر آفتاب جلوگیری کند. بعد آز آفتاب گرفتن حتما از این روغن استفاده کنید. این روغن تا حدودی مسکن درد هم هست. اگر دچار آفتاب سوختگی شدید این روغن تا حدود زیادی دردتان را تسکین میدهد.


 


روغن درخت چای و اگزما منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1236

روغن درخت چای برای رفع آکنه


 روغن درخت چای برای رفع شوره سر بسیار مفید است. همچنین خشکی مو ها را از بین میبرد. استفاده مداوم از روغن درخت چای باعث میشود تا ریشه موها قویتر شوند و موها سالمتر رشد کنند.


 


این روغن علاوه بر آنتی باکتریال بودن، دارای دئودورنت طبیعی نیز میباشد. از این رو اگر بعد از حمام از این روغن استفاده کنید، خواهید دید که چگونه بوی بد را از بین میبرد.بهترین درمان برای رفع آکنه روغن درخت چای است. این روغن به دلیل خواص آنتی باکتریایی که دارد با بستن منافذ پوست و به کار انداختن غدد چربی پوست میتواند آکنه ها را درمان کند. این روغن همچنین میتواند از زیاد شدن آکنه ها در صورت و بدن جلوگیری کند.