مهاجرت با رشته طراحی لباس

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/clothing-design-migration/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=clothing-design-migration

انستیتو فشن فناوری (FIT):

 

سطح آموزش کالج فشن لندن بسیار بالاست و همین امر این کالج را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس تبدیل کرده است. هزینه‌ی تحصیل در این دانشگاه، مشابه هزینه‌ی دانشگاه مرکزی سنت مارتین است.

مهاجرت کاری طراحی لباس

 

ابتدا کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کشور مقصد باید جاب آفر های مربوط به کشور و رشته‌ی تحصیلی خود را انتخاب کنید و رزومه‌ی خود را برای جاب آفر مربوطه ارسال نمایید. آنچه در این بخش اهمیت دارد؛ نمونه کارها و ژوژمان‌های برجسته‌ی شماست تا به شما برای استخدام در شرکت مربوطه کمک کند.

بسیاری از شما عزیزان مایل هستید که مهاجرت کاری طراحی لباس را دنبال کنید. اگر شما هم علاقمند به مهاجرت با رشته‌ی طراحی لباس از طریق مهاجرت کاری هستید؛ این بخش از مقاله مخصوص شماست.

مدرسه‌ی مد و فشن پارسونز:

امروز سراغ یکی مهم‌ترین دغدغه‌های شما عزیزان یعنی “مهاجرت با رشته طراحی لباس” رفتیم و به بررسی عناوینی مثل مهاجرت با مدرک طراحی لباس، مهاجرت طراحان لباس به کانادا، مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس، مهاجرت کاری طراحی لباس و شرایط مهاجرت طراح لباس را مورد بررسی قرار دادیم امیدواریم که این مقاله بتواند پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون مهاجرت با رشته‌ی طراحی لباس باشد.

 

مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس

مدرسه پارسونز:

در انتها امیدواریم که این مقاله پاسخگوی سوالات شما پیرامون مهاجرت در رشته‌ی طراحی لباس بوده باشد. امیدواریم که در مسیر دستیابی به اهداف خود، موفق باشید.

بخشی از دانشگاه هنرهای لندن برنامه‌های جذابی را پیرامون رشته‌ی طراحی لباس ارائه می‌دهد. این برنامه شامل رشته‌های طراحی جواهر و طراحی پارچه است . بورسیه‌های این دانشگاه نیز امکان تحصیل در این دانشگاه را به دانشجویان صاحب ذوق و با استعداد در سراسر جهان می‌دهد. هزینه‌ی تحصیل در این دانشگاه، برای دانشجویان خارجی  سالانه ۲۷,۵۰۰ دلار است.

مهاجرت تحصیلی در رشته طراحی لباس شرایط خاصی دارد که باید قبل از اقدام برای مهاجرت طراح لباس به بررسی آن بپردازید. در این بخش از بانی مگ سراغ بررسی شرایط مهاجرت از طریق رشته طراحی لباس رفتیم.

خرید لباس

 

همراهان عزیز بانی مگ، سلام

با توجه به اینکه مهاجرت طراحان لباس این روزها به عنوانی جذاب تبدیل شده است؛ لازم است بدانید برای تکمیل پرونده‌ی خود به موارد زیر نیاز دارید:

 • مدرک آیلتس یا تافل
 • مدرک دوره‌ی تحصیلی قبلی با ریزنمرات
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی سوء سابقه کیفری
 • گواهی تمکن مالی
 • نمونه کار یا ژوژمان پیشین
 • انگیزه نامه تحصیلی
 • رزومه کاری و تحصیلی

شرایط مهاجرت تحصیلی رشته‌ طراحی لباس:

 

پس از بررسی  مهاجرت از طریق رشته طراحی لباس سراغ بخش بعدی، یعنی مهاجرت کاری طراحی لباس خواهیم رفت و شرایط مهاجرت کاری از طریق رشته‌ی طراحی لباس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برای مهاجرت کاری در رشته ی طراحی لباس نیز همانند بخش قبل شما می بایست برای جاب آفر مورد نظر خود رزومه ی کاری تان را ارسال نمایید.

مهاجرت با مدرک طراحی لباس

دانشگاه مرکزی سنت مارتین:

که در بخش بعدی به بررسی هر کدام از این بخش‌ها به صورت مجزا خواهیم پرداخت.

برای مهاجرت کاری طراحی لباس شما می‌بایست ابتدا مقصد خود را برای کار در این رشته انتخاب کنید.

کالج فشن لندن:

موسسه ماراگونی:

مهاجرت طراحان لباس به کانادا

اگر شما دارای مدرک طراحی لباس هستید و خواهان مهاجرت با مدرک طراحی لباس خود هستید؛ این بخش مخصوص شماست. برای مهاجرت با رشته‌ی طراحی لباس ابتدا لازم است شرایط مهاجرت طراح لباس را بدانید که در بخش‌های آتی به بررسی دقیق این موضوع خواهیم پرداخت. اما آنچه در این بخش می‌خوانید شرایط مهاجرت با مدرک طراحی لباس است. برای آن که برای مهاجرت در رشته طراحی لباس اقدام کنید؛ باید بدانید که مهاجرت از طریق رشته‌ی طراحی لباس به دو صورت امکان پذیر است: مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس و مهاجرت کاری طراحی لباس

این دانشگاه برنامه‌های تحصیلی زیادی را در بخش بیزینس، مارکتینگ، طراحی لباس و استایلینگ ارائه می‌دهد. هزنیه‌ی تحصیل در این دانشگاه برای ساکنان نیویورک، ۳,۴۳۵ دلار در طول ترم برای مقطع کارشناسی و برای دانشجویان خارج از ایالت ۱۰,۳۹۶ دلار می‌باشد.

در این بخش تعدادی از دانشگاه‌های محبوب در رشته‌ی طراحی لباس را خواهید دید:

 • Concordia University
 • LaSalle University
 • Ryerson University
 • George Brown College
 • York University

 

 

برای مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس ابتدا باید مقطع تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس کشور مورد نظر را برای مهاجرت انتخاب کنید که در این بخش، مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس در شهرهای نیویورک، لندن، میلان و پاریس جز بهترین گزینه‌ها به حساب می‌ آیند. اما بهترین دانشگاه‌ها برای مهاجرت تحصیلی رشته طراحی لباس کدامند؟ برای آن که با مهاجرت با رشته طراحی لباس بیشتر آشنا شوید؛ در این بخش لیستی از بهترین دانشگاه‌های مد و لباس را برای شما آوردیم:

همراه بانی مگ باشید.

این موسسه، دو پردیس در میلان و لندن دارد اما شعبه‌ی اصلی آن در میلان است. این دانشگاه رشته‌های زیادی در بخش‌های متفاوت مانند طراحی لباس، بیزنس فشن، مدیریت برند و رشته‌هایی مرتبط با ترویج مد دارد . هزینه‌ی تحصیل در این دانشگاه از ۱۸,۲۷۰ دلار تا ۲۱,۹۰۰ دلار متغیر است.

در انتها…

یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت تحصیلی رشته ‌ی طراحی لباس به شمار می‌آید. هزینه‌ی تحصیل در این دانشگاه، سالانه ۴۹,۸۴۴ دلار است.

مهاجرت طراحان لباس به کانادا یکی از عناوین محبوب برای مهاجرت از طریق رشته طراحی لباس می‌باشد. اما به راستی مهاجرت طراحان لباس به کانادا به چه صورت می‌باشد؟ مهاجرت طراحان لباس به کانادا همانند بخش قبل، شامل دو قسمت می‌شود مهاجرت با تحصیل در رشته‌ی طراحی لباس و مهاجرت کاری طراحی لباس برای مهاجرت طراحان لباس به کانادا از طریق تحصیل دراین رشته، شما می‌بایست مدارک خود را تکمیل نمایید. سپس رزومه‌ی خود را برای دانشگاه مربوطه ارسال نمایید.

این دانشگاه در سال ۱۸۶۳ تاسیس شده است و بزرگترین مدرسه معماری، طراحی و مهندسی در ایتالیا محسوب می‌شود. هزینه‌ی تحصیل در این دانشگاه، ۱,۰۱۰ تا ۴,۴۰۰ دلار در سال متغیر است.

از اینکه تا انتها همراه ما بودید؛ سپاسگزاریم.

دانشگاه پلی تکنیک میلان:

مدارکی که لازم است برای درخواست خود آماده نمایید؛ موارد زیر هستند:

 • مدرک زبان (مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی بر حسب موقعیت جغرافیایی محل تحصیل )
 • ریزنمرات مدرک تحصیلی پیشین
 • انگیزه نامه
 • نمونه کارهای برجسته

به امید دیدار مجدد شما در مقالات بعدی…