موتور دمپر Damper Actuator نمایندگی هانیول

(این کار خیلی آسان است. زیرا حتی با باز بودن رجیسترها، جریان هوا کمی وجود خواهد داشت.) وقتی مطمئن شدید که هر مجرا به کجا منتهی می‌شود، آن را برچسب بزنید. این موتورها دارای دو وضعیت چپگرد و راستگرد هستند که در شرایط اضطرای برعکس چرخیده و دمپر بسته می شود. شرکت ارمغان تجارت ره سام با هدف پاسخ به نیازهای گسترده جامعه مهندسی و صنعت تاسیسات کشور در زمینه طراحی ، مهندسی و مستند سازی تجهیزات تنظیم هوا مشغول به فعالیت می باشد. دمپرهای دستی (مکانیکی) با استفاده از اهرم خارجی داکت ها عمل می کنند . شرکت تجارت برق لاله زار نماینده انحصاری سیستم‌های تهویه و مدیریت دود شرکت Aironn از سال ۹۵ مشغول به فعالیت در این حوزه تخصصی می‌باشد. هرچه سایز پروژه بزرگتر شود ، امکان عدم محاسبه برخی فاکتور ها یا اشتباهات محاسباتی بیشتر شده و همین امر موجب شکست در تهویه مطبوع مناسب در سیستم می شود.

تمامی حقوق این فروشگاه متعلق به سناکنترل بوده و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع می باشد. همچنین در این زمینه اطلاعات فنی مناسبی برای شما کاربران گرامی داده شده است.

متروپل . ارائه خدمات نوین سازه و ساختمان

تنوع و کاربری ‌های آن ‌قدر زیاد و گوناگون است که موتور دمپر را یکی از اساسی ‌ترین اجزا برای تهویه جریان هوا کرده است. در این مقاله انواع موتور دمپر، نحوه نصب آن و عملکرد موتور دمپر به اختصار شرح داده شد، اما هنگام خرید و تهیه آن حتماً با یک مشاور و متخصص مشورت کنید تا بتوانید با توجه به نوع کاربری که مدنظر شماست، بهترین انتخاب را داشته باشد. موتور دمپر دود و حریق برای محافظت ساختمان در برابر آتش سوزی طراحی شده است. اگرچه نوع دود و حریق این محصول ، هم اکنون در ایران موجود نیست.

موتور دمپر Damper Actuator نمایندگی هانیول

بلافاصله پس از شروع آتش سوزی و نفوذ آن به کانال هوا، زمانی که دما به بیش تر از ۷۵ درجه برسد. مجموعه دماتجهیز جهت سهولت شما مشتریان عزیز، امکان فروش اقساطی را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اقساطی موتور دمپر به صفحه خرید اقساطی مراجعه نمایید.

موتور دمپرهایی که از مواد خام با کیفیت تولید می شوند طول عمر بیشتری نسبت به بقیه دارند. قبل از نصب دمپر موتوری باید تعداد دمپرها، سرعت جریان هوای وارد شده، حجم جریان هوا، فشار استاتیک سیستم تحت شرایط عادی و… تعیین شوند. در این موتوردمپرها، سیستم کنترل کننده دما و رطوبت با موتور دمپرها در ارتباط هستند و می توانند باتوجه به فرمان الکتریکی صادر شده، دمپر را بصورت تدریجی باز و بسته کنند و این عملکرد در سیستم های کنترل هوشمند بسیار کاربرد دارد. یا در موتور دمپرهای حساس به دود، سنسوری وجود دارد که نسبت به دود و حریق حساس بوده و در دمای بالای 70 درجه سانتیگراد، دستور بسته شدن مسیر جریان را صادر می کند. اگر برای استفاده معمول به موتور دمپر نیاز داشته باشید ، گشتاور پیشنهادی 12 نیوتون و در صورت نیاز جهت دود و حریق به گشتاور 14 نیوتون متر احتیاج دارید.

موتور دمپر تدریجی زیمنس SIEMENS GCA121.1E

موارد استفاده این مدل موتورها برای دمپر مقابل دیزل ژنراتورها،هواسازها،دمپرهای کنترل دود و پروژه های صنعتی می باشد. همانطور که می دانید موتور دمپرها (محرک های الکتریکی) اختلال ایجاد شده در هوای تازه و هوای برگشتی به سبب اختلاف حجم هوای خروجی و ورودی را کنترل می کنند. موتور دمپرها به این منظور در این سیستم به کار رفتند که شرایط مناسب را در مواقع قطع برق، سرمای شدید، گرم تر شدن هوا و پیشگیری از یخ زدگی کویل ها و یا آسیب های دیگر را فراهم می کنند.

اما در صورت نیاز می توانید با شرکت تماس بگیرید تا مدل جایگزین با همان کیفیت هانیول به موتور دمپر شما معرفی گردد. مدل سوم نیز در ایران بیشتر به نام سرو موتور شناخته شده و قابلیت نصب روی شیر را نیز دارا می باشد. موتور دمپر از تجهیزاتی است که در کنترل هوشمند سیستم های تهویه مطبوع مانند هواساز ها ، نقش مهمی داراست . موتور دمپر ها در بخش های متفاوت سیستم های تهویه مطبوع ، برای تأمین نیازهای کنترلی سیستم به کار می روند . وظیفه نهایی موتور دمپر تغییر وضعیت دمپر جهت کنترل حجم هوای عبوری از دمپرها است .

  • دمپر دستی به دمپرهایی گفته می شود که به کمک اهرم خارجی داکت ها کار می کنند و دمپر های اتوماتیک و موتوری نیز دمپرهایی هستند که به کمک موتور الکتریکی یا پنوماتیکی کار می کنند.
  • پس از حداکثر 4 دقیقه با روشن شدن برق، الکترونیک داخلی موتور را متوقف می کند.
  • این مدل موتورها همانطور که از نامش مشخص است برای کنترل حریق مورد استفاده قرار میگیرد.
  • موتور دمپر هانیول سری N دارای گشتاورهای 5 , 10 , 20 , 34 نیوتون متر (N.m) برای سطح دمپر 1 , 2 , 4 , 6 متر مربع می باشد و همچنین دارای کلاچ آزاد سازی جهت تنظیم مکانیکی (دستی) می باشد.

قبل از هر مطلبی باید به این مورد توجه کنیم که اساسا عایق چیست و چرا از انواع عایق استفاده میشود ضریب هدایت حرارتی مهمترین ویژگی عایق است .ی.. هر دمپر را تا آخر باز کنید یعنی اهرم را بچرخانید تا در جهت مجرا قرار بگیرد. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. مجموعه دماتجهيز سفارشات خرید شما را مستقیماً به سراسر کشور ارسال می‌نماید.