وینتیج چیست؟ – بانی مگ

دهه ۵۰ میلادی

دهه ۶۰ میلادی

همانطور که به آن هم اشاره شد، استایل وینتیج به سبک‌های مختلفی در هر دهه اشاره می‌کند که جذاب‌ترین آن‌ها را در ادامه به شما خواهیم گفت:

دهه ۳۰ میلادی

کافی است از شما بخواهیم تا به دهه ۶۰ میلادی سفرکنید. ناخواسته زیباترین ستاره هالیوود؛ مرلین مونرو را  به یاد می‌آورید. این ستاره تاثیر زیادی روی انتخاب لباس برای خانم‌ها گذاشته است؛ به همین دلیل پیراهن سفید او که نمادی از زنانگی و زیبایی است، همچنان به عنوان یکی از طرح‌های زیبا و دوست‌داشتنی از طرف خانم‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرد.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/what-is-vintage/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-is-vintage

این روزها دنیای مد و فشن به قدری بزرگ شده است که هر روز سوال‌های جدیدی ذهن ما را به خود مشغول می‌کند؛ مثلاً سبک وینتیج چیست؟ اگر این سوال مدتی است ذهن شما را به خود درگیر کرده است، امروز پاسخ آن را در بانی مگ پیدا خواهید کرد. به کمد لباس مادرتان سر بزنید، لباس‌هایی که قدمت آن‌ها حداقل به ۳۰ سال قبل برمی‌گردد، همان آیتم‌هایی هستند که امروزه از آنها با عنوان وینتیج نام برده می‌شود؛ اما دقت کنید که این لباس‌ها یا هر آیتمی که در کمد لباس هستند، وینتیج نیستند! بلکه باید توسط طراح‌های مشهور یا برندهای منحصر به فرد تولید شده باشند و در گذشته، قیمت زیادی برای خرید آن پرداخت شده باشد.

در این نوشته از بانی مگ به سوال «وینتیج چیست؟» که احتمالاً ذهن شما را هم درگیر کرده است، پاسخ دادیم. مطمئن هستیم شما هم بعد از بررسی ویژگی‌های این استایل در زندگی روزمره و نیمه‌رسمی خود از آن استفاده خواهید کرد. شما تا چه حد با این سبک لباس پوشیدن آشنا بودید؟