پاساژگردی قسمت چهارم “تیراژه”


امکانات: پارکینگ، آسانسور، پله برقی، سرویس بهداشتی و نمازخانه. منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1263

در دهه 80 این مرکز خرید بسیار مورد توجه جوانان بود و پاتوق اکثر پاساژ گردان که حالا در مرکز خرید کورش جمع می شوند، بود.بسیاری از جوانان بعد از مدرسه و دانشگاه خود به این پاساژ می رفتند تا اوقات فراغت خود را در انجا سپری کنند.در این سال ها این مرکز خرید کمی خلوت تر شده است و رونق آنچنانی ندارد. البته باید گفت که هنوز هم قریب به  200 واحد تجاری در این مرکز وجود  دارد که شامل برندهای معتبر خارجی و ایرانی که با تغییر فصل آفر های هیجان انگیزی در اختیار مشتریان قرار میگیرد. داخل لابی مجموعه درخت نخل وجود دارد و در طبقه همکف غرفه های شیشه ای سالن را احاطه کرده است.


آدرس: اتوبان امام علی به سمت جنوب، خروجی شهید مدنی، جنب ایستگاه مترو مدنی


در سه قسمت قبل راجع به بهترین پاساژهای غرب و شمال تهران گفتیم و هر کدام در جایگاه خود طرفداران خاص خود را دارند.

هر کدام از این پاساژ ها در بازه های زمانی خاصی بین مردم معروف شده اند. یکی از پاساژهای تهران که دچار این محبوبیت شده است در غرب تهران قرار دارد.

تیراژه

یکی دیگر از مراکز تجاری معروف تهران تیراژه است که در اتوبان اشرفی اصفهانی در غرب تهران قرار دارد. این مجتمع تجاری دارای معماری خاصی  می باشد که دارای یک سقف اصلی بوده و فروشگاه ها دور این پاساژ احاطه شده اند. بخش میانی تیراژه تا سقف باز بوده و نورگیر بسیار خوبی دارد که دید مغازه ها را بهتر کرده است.


در این پاساژ اصناف زیادی مشغول کار هستند و شما می توانید به خرید کیف، چمدان و کوله پشتی ، آرایشی بهداشتی، کفش و پوشاک بچگانه، زنانه و مردانه، ساعت، صنایع چرمی، وسایل صوتی و تصویری، عینک، لوازم ورزشی، جهیزیه عروس، نوشت افزار، رستوران، فینگر فود و کافی شاپ وجود دارند.

تلفن: 44491723 – 44491721تلفن: 77560541
مرکز تجاری تیراژه 2 نیز چند سالی است که افتتاح شده است و رفت و آمد را برای ساکنین شرق تهران آسوده کرده است.این پاساژ بسیار برای برندپوشان مناسب است زیرا بیشتر برندهای معتبر پوشاک در این پاساژ دارای نمایندگی هستند.دیگر امکانات این پاساژ می توان به هایپرمارکت و سینما آن اشاره کرد و به زودی هم شهربازی به امکانات این مجموعه اضافه خواهد شد.


ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۲۴


یکی از امکاناتی که این پاساژ دارد شهربازی معروف آن است که جمعیت زیادی از ساکنین غرب تهران کودکان خود را به آنجا می برند و خود در طبقات مشغول خرید می شوند.سرزمین عجایب را دیگر همه می شناسند و بیشتر به خاطر این شهربازی به تیراژه می آیند. بوفه غذای سریع، اتاق مخصوص جشن تولد کودکان و بازی های رایانه ای، بخشی از ظرفیت های این مجموعه خواهد بود.این مجتمع دارای ۳ طبقه پارکینگ است


آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت