پوشش به سبک اسلامی در برندکده

 


خوش‌پوشی مساله‌ای است که همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که  آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند. در این مجموعه سعی شده است با توجه به فرهنگ ایرانی-­اسلامی و بر اساس علاقه مخاطبان مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی برای انواع سلیقه‌ها معرفی شود.


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1042بر اساس بررسی‌های انجام شده واژه‌هایی چون لباس اسلامی، مانتوی بلند، مانتوی گشاد، شلوار گشاد از سوی کاربران ایرانی بارها در سایت بامیلو جستجو شده‌ است , معرفی مجموعه پوشاک اسلامی نشانه توجه برندکده به خواست مخاطبان ایرانی و پاسخگویی به جستجوی کابران است.


 برای نخستین بار برندکده ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک ایران، مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی بانوان معرفی کرده و در معرض فروش آنلاین  قرار داده است. مجموعه ای که توسط تولیدکنندگان برتر پوشاک اسلامی در منطقه تولید و به مناسبت ماه مبارک رمضان معرفی شده است.


 


برندکده، مجموعه پوشاک اسلامی بانوان شامل مجموعه‌ گسترده مانتو ، بلوز ، پیراهن و تونیک،  شلوار و انواع شال و روسری را متناسب با معیارهای اسلامی و فصل تابستان برای خریداران اینترنتی ایرانی تدارک دیده ‌است. معرفی کالاهایی که به بانوان ایرانی کمک می‌کند تا با رویکرد تازه‌ای به پوشاک اسلامی نگاه کنند و از طرح‌ها (ساده، گلدار، هندسی، خال خالی، راه راه و سایر طرح ها ) و رنگ‌های مختلفیرنگ های تیره، روشن، سرد، گرم) که در این لباس‌ها استفاده شده است) بهره ببرند.