چند اصل مهم برای جذاب تر شدن (2)


متفاوت بودن همیشه جذاب است. وقتی همیشه و همه جا یک شکل و یک تیپ دارید، وقت آن است که تغییر را تجربه کنید. در مقاله قبل نکته های اولیه ای درباره جذابتر شدن گفتیم. قسمت اول را مطالعه فرمایید.


 


لباس های مردانهلباس هرچقدر هم زیبا باشد اما اگر در جای مناسبی از آن استفاده نشود، اصلا” جذاب نیست. باید بدانید که در هرجایی که حاضر میشوید از کدام لباستان استفاده کنید. مثلا اگر با دوستانتان قرار است شبی را بگذرانید، از لباس های ساده و راحت استفاده کنید و بگذارید به شما خوش بگذرد. همیشه نیاز نیست لباس هایی را به تن کنید کنید که زیبا هستند اما در آن راحت نیستید. اینگونه لباس ها برای مجالس مهم مناسب است.


تیپ ساده همیشه جذاب است. اما زمانی که تیپ ساده میزنید، باید چیزی مکمل آن باشد. بهترین گزینه اکسسوری است. حتما” لازم نسیت کیفتان را باکفشتان ست کنید. کیف رنگی میتواند مکمل خوبی برای ست های ساده باشد. عینک های آفتابیتان هرچه پررنگ تر و رنگی تر باشد جذابتر است لازم نیست همیشه از عینک های آفتابی مشکی، سفید یا قهوه ای استفاده کنید. در مورد جواهرات هم این موضوع صدق میکند اما بستگی به سلیقه فرد دارد.  جواهرات رنگی بهتر است مکمل رنگ لباستان باشد.


باید بدانید لباسی که میخرید نیاز به مراقبت دارد. هر کمپانی تولید لباس دستور العمل هایی همراه با لباس میگذارد که معمولا” به لباس چسبیده است. از کنار این دستور ها به راحتی نگذرید. خواندن آن ها بسیار راحت است. با یک جستجو در اینترنت کاملا” متوجه میشوید که لباس از چه جنسی است و چگونه باید از آن مراقبت کنید. روی شستشوی لباس هایتان بسیار دقت کنید. عامل مهمی که لباس را از بین میبرد، شستشوی ناصحیح است. لباس هرچه تمیز ، اتوکشیده و خشبو باشد، جذابتر است.


در این مقاله پیشنهاد هایی را ارائه میدهیم تا به شما کمک کند متفاوتتر به نظر برسید.


 


از ریسک کردن نترسید. کافی است یک بار لباس های مردانه – که به سایزتان میخورد و تا حدودی تنگ است – را امتحان کنید تا متوجه شوید که تا چه اندازه میتواند جذاب باشد. اکسسوری های مردانه هم میتواند بسیار جذاب باشد. مثلا” با یک پیراهن بهاره سفید یک پاپیون مشکی میتواند تکمیل کننده باشد.


از لباس هایتان مراقبت کنید!


 


 


لباس مناسب برای مکان مناسب


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1247

 


اکسسوری های رنگی