چه شال گردنی بخریم؟

دستمال گردن گردن مربعی


پوشش رسمی


هم اکنون بهترین زمان است برای اینکه یک شال زیبا و خوش رنگ به کلکسیون لباس های های خود اضافه کنید.منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1133


هوای سرد


گزینه دیگر ترمه است که آن هم باز یک نوع پشم است ولی گران تر است ولی بسیار نرم و ظریف تر از پشم است.کشمیر از موی لاما و بز کشمیر هندی تهیه می شود.در حال حاضر چین بزرگترین تولیید کننده این نوع پارچه به حساب می آید.این نکته حائز اهمیت است که لباس های کشمیر را نباید به چوب لباسی آویزان کرد زیرا که جای آن ها باقی می ماند و باید خیلی آرام از تن در آورد.آن را با آب سرد با دست بشویید و در آخر آب آن را  بگیرید زیرا اگر خیس بماند فرم بدی به خود میگیرند.


انتخاب سایز مناسبشال پشمی و کشمیری (ترمه مانند).


انتخاب رنگ مناسب


مطالعه کنید!مدل موی کوتاه مردانه


شال کوتاه حدودا 1.20 متر طول دارد و هنگامی که روی شانه هایتان بیاندازید انتهای شال تا بالای کمر طول دارد.


بعضی رنگ ها به گونه ای روانشناسانه روی بعضی افراد می نشیند. یعنی رنگ را باید بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید.


قرن هاست که شال گردن یکی از اکسسوری های مهم هم برای آقایان و هم خانم ها به حساب می آید.با این حال شما ممکن است به دلایلی از پوشیدن شال گردن امتنا کنید. شاید می ترسید که استایل شما را زنانه تشبیه کنند یا شاید از پوشیدن کروات و شال گردن همزمان خوشتان نمی آید و ترجیح میدهید که برای شیک بودن کروات را فقط بپوشید و شاید خریدن یک شال گردن مناسب برای شما دشوار است. نگران نباشید! در اینجا هر آ« چیزی که شما باید برای شیک پوش شدن بدانید وجود دارد. در این مقاله به شما راهنمایی می کنیم که چه شال گردنی مناسب چه لباسی است. همچنان با ما همراه باشید.


رنج معمول این نوع شال ها حدود (127-228) سانتی متر در طول و (15-34)سانتی متر در عرض می باشد.


دستمال گردن ها گزینه بسیار خوبی هستند که در عین کوچک بودن تغییری اساسی در ظاهر شما ایجاد می کنند و برای بستن سعی کنید آن را از وسط تا کنید و دور گردن خود بپیچانید و در پشت گردن آن را گره بزنید.


چینش اصولی


به طور معمول چگونه شال گردن می پوشید؟


رنگ شال و دستمال گردن یکی از نکات مهمی است که باید بدانید چه رنگ هایی را با چه رنگ هایی ست کنید تا زیبا به نظر ایند.


اگر در کمد لباس خود رنگ های خنثی دارید،سعی کنید به آن شال های رنگین اضافه کنید زیرا جدا از جذاب بودن بسیار روی روحیه شما تاثیر خواهد گذاشت.


برای پوست های گرم رنگ هایی چون : خردلی،زیتونی،کرم و نارنجی مناسب است.

برای پوست های سرد و رنگ پریده : آبی و خاکستری تلفیق زیبایی ایجاد می کند.


مطالعه کنید!آموزش 13 مدل گره کروات


شال متوسط حدود 1.70 متر طول دارد و مناسب ترین گزینه که در همه مناسبت ها گزینه خوبی می باشد.


شال گردن می تواند بسیار هم خوانی خوبی با لباس های رسمی شما ایجاد کند، یقینا شال گردن را اگر مناسب انتخاب کنید و درست بپوشید ، مطمئنا خوش تیپ خواهید شد.


هنوز شال مناسب برای آب و هوای سرد تهیه نکرده اید؟


پشم محصولی کلاسیک است که از بدن گوسفند بدست می آید، که عایق زیاد خوبی نیست ولی بسیار با دوام و مقاوم در برابر آب می باشد. البته پشم خالص کمی ممکن است برای پوست ناراحت کننده باشد بنابراین یک جایگزی نوجود دارد که مخلوط پشم با الیاف ساخته دست انسان،پنبه پلی استر وجود دارد که بسیار نرم و گرم است.پراچه مناسب لباس های رسمی ابریشم است. ابریشم اغلب به عنوان یک پارچه براق یاد می شود ولی به خوبی با تغییرات مات همخوانی دارد. ابریشم بسیار ظریف است و با کیفیت و بخ خوبی درشش خود را حفظ میکند . این پارچه اصلا ضخیم نیست بنابراین شما هر محصولی از این نخ داشته باشید بسیار سبک خواهد بود و راحت می توانید آن را تا بزنید.


آیا زمستان سردی در پیش دارید؟ آیا قصد رفتن به یک رویداد رسمی دارید؟ شال گردن های متفاوتی وجود دارد که هر کدام را بسته به شرایط مختلف می توانید انتخاب کنید. در اینجا چند راهنمایی برای انتخاب شال گردن مناسب را بررسی خواهیم کرد.


شال بزرگ حدود 2.00 متر طول دارد و برای زمانی که مدلی با پیچ زیاد میخواهید گزینه مناسب تری است.


برای پوشش رسمی شما از ترمه هم دوباره می توانید استفاده کنید و گرم بمانید.


شال گردن مستطیل شکل


زمانی که هوا گرم تر است می توانید از شال های از جنس کتان یا نخی استفاده کنید ، زیرا بسیار سبک هستند و تنفس را برای شما سخت نمی سازند. ایین سال ها در مدل ها و رنگ های مختلفی بافته می شوند.


معمولا مردم آن را چند بار به دور گردن خود میپیچانند و به بیرون میروند. اما طول شال بسیار در استایل شما تاثیر می گذارد و باید از اندازه های مناسب استفاده کنید.برای هوای سرد گزینه های زیادی وجود دارد و لی دو گزینه است که از همه بهتر و مناسب تر می تواند باشد.


شال ها در ابعاد مختلفی وجود دارند از مستطیلی سنتی تا مربعی.