کالر بلاکینگ در طراحی مد و فشن

در صورتیکه به مکان‌های رسمی می‌روید یا فکر می‌کنید پوشیدن یک استایل روشن و رنگی مناسب شما نیست، می‌توانید از رنگ‌هایی که ملایم‌تر هستند، استفاده کنید. برای مثال می‌توانید از کفش‌هایی که در تناژ‌های رنگی نود هستند، بهره ببرید. منظور از تناژ رنگی نود، رنگ‌هایی مثل کرمی، قهوه‌ای روشن و… است. سپس برای ست کردن کفش‌ها، می‌توانید از یک کیف با رنگ پر رنگ‌تر نسبت به لباس‌هایتان استفاده کنید؛ حتی می‌توانید به جای کیف، شلوارهایی با رنگ‌های روشن نیز بپوشید.

کلام آخر

در صورتیکه رگ‌های مچ دست شما تناژ رنگی سبز دارند، پوست شما گرم است. این گونه افراد باید از رنگ‌های شاد استفاده کنند. در صورتیکه رگ مچ شما، تناژ رنگی به سمت آبی یا بنفش دارد، پوست سردی دارید؛ بنابراین بهتر است از رنگ‌های ملایم برای استایل خود استفاده کنید. اگر رنگ رگ شما مابین آبی و سبز بود، این بدان معناست که پوست شما نه گرم و نه سرد بوده و رنگ آن خنثی است. در افرادی با رنگ پوست خنثی، تقریبا تمامی رنگ‌ها به پوست می‌آید.

آیا ساخت ترکیب رنگ مناسب در کالر بلاک برای شما دشوار است؟

قبل از هر چیز اجازه دهید تا به این سوال که کالر بلاکینگ چیست پاسخ دهیم تا بتوانیم با جزئیات بیشتری از این سبک آشنا شویم. با کمک کالر بلاکینگ می‌توانید از چرخه‌های رنگی برای ساخت یک استایل رنگارنگ کمک بگیرید. معمولا رنگ‌های مختلفی را می‌توانید در استایل کالر بلاک استفاده کنید؛ اما باید توجه داشته باشید که رنگ‌ها همگی با یکدیگر تناسب داشته باشند. اولین بار یک نقاش از کشور هلند از این سبک ترکیب رنگ در نقاشی‌هایی که می‌کشید استفاده کرد. پیئت موندریان نام این نقاش بود اما بحث بر سر اولین استفاده از کالر بلاکینگ همچنان داغ است و بسیاری اعتقاد دارند که پیئت موندریان اولین ابداع کننده این سبک نبود.

تنوع در دنیای مد و فشن، امروزه بسیار زیاد شده است. یکی از ترندهای امروزی در دنیای فشن، ترند کالر بلاکینگ است. این ترند می‌تواند استایل شما را رنگارنگ و بسیار زیبا جلوه دهد. اما چگونه یک استایل کالر بلاک زیبا داشته باشیم؟ چگونه در مکان‌های مختلف از این ترند زیبا استفاده کنیم؟ در این مقاله از بانی مگ علاوه بر توضیح این ترند، به این سوالات نیز پاسخ دادیم.


منبع: https://www.banimode.com/blog/color-blocking-in-fashion-design/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=color-blocking-in-fashion-design