کدام مدل عینک برای صورت شما مناسب است؟در ادامه چند نمونه عینک آفتابی فانتزی مشاهده کنید :


 


 


 


عینک آفتابی مناسب فرم صورت گرد


 


عینک آفتابی مناسب فرم صورت مربعی


این گونه افراد پیشانی بلند و پهنی دارند، استخوان گونه شان بزرگ  و چانه شان باریک است. برای این افراد بهترین مدل عینک ، مدل گربه ای باریک میباشد. یعنی عینکی که دارای گوشه های بالائی تیزتر است.


  


عینک آفتابی مناسب فرم صورت بیضی


 


عینک آفتابی مناسب فرم صورت قلبی 


 


صورت مربعی به این معنی که خط فک صورت با استخوان گونه یک مربع را تشکیل داده است. برای این گونه افراد عینکی مناسب است که بزرگ باشد و در هیچ زاویه ای تیز نباشد. عینک های بیضا مانند بزرگ برای این افراد بسیار مناسب است.


افرادی که چونه ی باریکی دارند و همچنین گونه های آن ها کوچک است، در این دسته قرار میگیرند. این افراد معمولا پیشانی بلندی دارند. اگر فرم صورت شما اینگونه است، بهتر است از عینک های آفتابی مدل گربه پهن استفاده کنند. یعنی عینک هایی که مدل گربه ای است ولی همه گوشه هایش گرد است و دسته های پهنی دارد.


  


 افرادی که پیشانی بلندی دارند و استخوان گونه و فکشان هم حالت گردی دارد، در این دسته جای دارند. برای این گونه افراد بهتربن مدل عینک آفتابی، مدلی است که پهن و مربعی باشد. عینک هرچه بزرگر باشد ، برای این افراد مناسب است.  


 عینک آفتابی یک اکسسوری بسیار مهم و مفید است. قبل تر ها از عینک آفتابی برای روزهای آفتابی و در فصل بهار و تابستان بیشتر استفاده میشد. اما امروزه از عینک های آفتابی به عنوان تکمیل کننده تیپ و استایل در تمام فصول استفاده میشود به همین دلیل اکثر افراد با شروع هر سال جدید به دنبال جدیدترین مدل عینک آفتابی هستند تا استایل خود را بروز کنند. اکثر خانم ها و آقایان علاقه زیادی به عینک های آفتابی دارند اما نمیدانند که کدام مدل برای فرم صورت آن ها مناسب است. در این مقاله درباره این موضوع توضیح خواهیم داد.
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1272

 


عینک آفتابی مناسب فرم صورت قطره ای


 


کسانی که فرم صورتشان بیضی مانند است ، تمام زاویه های صورتشان ، فک ، پیشانی و گونه ، همه در یک راستا قرار دارند و  به یک اندازه هستند. این افراد از تمام مدل های عینک آفتابی میتوانند استفاده کند.