کدام مدل لباس عروس برای شما مناسب است؟

مدل HourGlass


 


افرادی که یک دست بدن پری دارند از این دسته هستند. برای این افراد لباس عروسی مناسب است که راسته باشد و دامن آزادی داشته باشد. بهتر است دکلته یا بندهای نازکی داشته باشد. بالا تنه لباس بهتر است که تنگ باشد.


در این مقاله درباره مدل های لباس عروسی که برای انواع اندام ها مناسب است ، صحبت خواهیم کرد.


در مقاله پیراهن های متناسب با اندام زنانه  و کدام مدل دامن برای کدام بدن مناسب است؟ درباره شکل بدن هر شخص صحبت کردیم و توضیح دادیم که کدام مدل دامن و پیراهن برای شکل بدن شما مناسب است.


مدل Pear


 


همه دختر ها دوست دارند که در شب عروسیشان بدرخشند. یکی از آیتم های مهم برای شب عروسی لباس عروس است چون در آن شب عروس مرکز توجه است. پس باید هرچه زیباتر و مناسبتر باشد.


 


افرادی که قد بلندی دارند و لاغر هم هستند ، بهتر است که لباس عروسی را انتخاب کنند که دامن بزرگ و پر از پفی داشته باشد. اما اگر  این مدل را دوست نداشتید، بهتر است لباس عروسی را انتخاب کنید که مدل ماهی باشد و کمی هم دنباله داشته باشد.


مدل Tall & Thin


 
 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1269


 


 


 


 


 


این مدل بدن همانطور که از اسمش پیداست، به اندام هایی میگویند که بالا تنه و پایین تنه نسبتا درشت و پری دارند. برای این گونه اندام ها لباس عروس های دنباله دار مناسب است. البته دنباله کوتاه باشد بهتر است. برای مدل بالا تنه هم بهتر است که توری باشد.


مدل Apple


افرادی که تقریبا اندام درشت و پری دارند و چاق هستند در این دسته قرار میگیرند.  این افراد بهتر است لباس عروسی را انتخاب کنند که آستین داشته باشد ( از کوتاه تا بلند فرقی نمیکند.) و دامن بزرگی نداشته باشد. لباس راسته نباشد اما دامن بزرگی هم نداشته باشد. لباس هر چه ساده تر باشد برای این افراد بهتر است.مدل Full-Figure


مدل Pear  یا گلابی اندامی است که فرد پایین تنه نسبتا پری دارد. برای این گونه افراد لباس عروس دکلته با دامن بزرگ مناسب است. اما اگر  این مدل را دوست نداشتید مدلی را انتخاب کنید که بالا تنه به صورت یقه دلبری باشد یا بند هایی داشته باشد که پشت گردن قرار میگیرد.