کمرون زیگزال

برند کمرون زیگزال به عنوان طراح لباس‌های المپیک ، بسیار مردم را به سوی خود جذب کرد. در طراحی محصولات این برند از استایل‌های دوران قاجار استفاده‌های زیادی شده است، علاوه بر طرح رنگبندی بسیار خاصی را می‌توان در محصولات این برند مشاهده کرد. اگر بخواهیم به معروف‌ترین کالکشن‌های مردانه این برند اشاره کرد می‌توان کالکشن‌هایی از قبیل باستان، ایران، Prince Of Persia، پرشین، کژوال، کازینو رویال را نام برد. اولین ایده‌های شکل‌گیری برند کمرون زیگزال به گفته موسس آن زمانی شکل گرفت کامران بختیاری یک لباس معروف از برند خاصی را خریداری می‌کند و آنرا طبق سلیقه خود، دستخوش تغییراتی می‌کند. تغییراتی که در لباسش می‌دهد لباس او را چندین برابر زیباتر می‌کند.

کامران از همان روزها تصمیم به تاسیس برندی شخصی دوزی کرد و از همان سال مبانی طراحی را در لندن فرا گرفت و توانست برند خود را در همان سال ها در انگلیس به ثبت جهانی رساند.

 ویژگی اصلی کمرون زیگزال اختصاصی بودن تمام اتفاقاتی است که به آن مربوط می شود. از طراحی پارچه و لباس گرفته تا ارائه‌ی خدمات به مشتریان. فرض کنید که شما به عنوان خریدار وارد این مجموعه می شوید. از ابتدای ورودتان یک طراح لباس و یک کارشناس پوشاک همراهتان می‌شوند تا در انتخاب رنگ و مدل مناسب و حتی طراحی مجدد و خاص لباس شما، یاریتان کنند. بله شما برای اولین بار می‌توانید لباستان را خودتان طراحی کنید به این ترتیب که آن نمونه ای از لباس را که پسندیده اید با مشاوره ی دو کارشناس می توانید تغییر دهید. در همان لحظه به صورت گرافیکی این تغییرات بر روی لباس و صفحه‌ی کامپیوتر اعمال می شود تا بعد از آن مراحل دوخت و غیره را طی کند ولی به اینجا ختم نمی‌شود. در کمرون زیگزال از تمام مدل ها تنها یک عدد طراحی و دوخته می‌شود پس اگر شما آن یک نفری باشید که لباس را تهیه می کنید آن لباس به صورت منحصربه فرد متعلق به شما می شود نامتان به همراه یک کد شناسایی در قسمتی از لباس دوخته می شود و هر بار با واردکردن آن کد اختصاصی در سایت می توانید لباستان را در فضای مجازی هم ببینید. نه فقط طراحی لباس ها بلکه طراحی پارچه ها و اکسسوار نیز عموماً توسط خود کمرون زیگزال انجام می شود که نشان از یک نتیجه ی کاملاً اختصاصی و منحصربه فرد برای خریدار دارد. این موضوع توانسته کمرون زیگزال را خیلی سریع در جمع برند های خاص، عضو نماید.

اکسسوری‌های تولید شده این برند تنوع چندانی ندارد اما انگشترهای مردانه این برند که با سنگ‌های قیمتی تزئین شده‌اند، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.هدف برند همواره این بوده که موجب اعتلای صنعت پوشاک کشور  ایران باشد و همچنین بتواند فرهنگ و تمدن ایرانی را در سطح جهانی به معرض نمایش بگذارد.


منبع: https://www.brandkade.com/Brands/Details/CameronZigzalمحصولات هر کشوری می تواند بیانگر فرهنگ و سطح اجتماعی مردم آن باشد و در این صنعت پوشاک هر کشوری می تواند در این زمینه پیشرو باشد. کشور ما نیز دارای برند های مختلفی در حوزه پوشاک می باشد که یکی از آن ها برند کمرون زیگزال نام دارد. برند کمرون زیگزال نام برندی فعال در حوزه تولید پوشاک است که در سال 1388 توسط کامران بختیاری تاسیس شد. کامران بختیاری متولد 1365 در تهران مدل و طراح است که از کودکی به کار لباس علاقمند بود. زندگی در انگلستان راه را برای کشف استعداد او را هموار کرد. او در انگلستان به مدت 2 سال دوره‌های طراحی لباس را گذراند و سپس به ایران بازگشت. کمرون زیگزال تمرکز اصلی خود را روی پوشاک مردانه گذاشته و اعتقاد دارد که کمرون زیگزال با لباس های مردانه در ایران و جهان معروف شده است. اما چندی  پیش ، ترلان پروانه به عنوان مدل خانم این برند شروع به فعالیت کرد و این موضوع نشان داد که کمرون زیگزال برای بانوان هم شروع به طراحی لباس کرده است. او در جشن خانه سینما نیز با لباس کمرون زیگزال روی صحنه رفت و  نشان داد که جرات پوشیدن لباس های خاص را دارد. لباس او در عین داشتن حجاب کامل بسیار چشم نواز بود. از این پس شاهد طراحی این برند در زمینه لباس بانوان خواهیم بود.

کمرون زیگزال را می توان در دسته‌ی برندهای معدودی دانست که در طراحی‌های خود سعی بر این دارد که رنگ و بوی فرهنگ ایرانی را در طراحی محصولات خود در نظر داشته باشد. شعار اصلی این برند “You Dream it We Make it” به معنای ” ما رویای شما را به واقعیت تبدیل می‌کنیم” می‌باشد.