گردنبندتان را با یقه لباستان ست کنید

یقه قایقی و یقه اسکی: بهترین راه برای جلوه دادن به لباس با یقه های بسته استفاده از گردنبندهای بلند است.
یقه دراپه: این مدل یقه به اندازه کافی شلوغ هست که احتیاج به گردنبند نداشته باشی پس بهتر است فقط از گوشواره استفاده کنی.


تاپ های بند دار را حتما با گردنبند های ضخیم و سفت و محکم ست کنید و در نهایت شلوار جین و یک ژاکت روی آن تیپ شما را تکمیل می کند.
به همراه تاپ های رنگ روشن گردنبند های بزرگ نیز توصیه می شوند.


 پیراهن های یک شانه ی مجلسی را سعی کنید با گردنبند های لاکچری و نه زیاد بلند و کشیده ست کنید.


 اگر گردن بلند و مناسبی دارید می توانید از گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستبند بسته می شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب تر نشان می دهد.


یقه هفت: بهترین انتخاب برای این نوع یقه گردنبندی است که آویز داشته باشد، فرم یقه را به خود بگیرد و به حالت V بایستد. این نوع گردنبند بهتر است ۵ سانتیمتر بالای یقه قرار بگیرد.


یقه مربع: گردنبند کوتاه و پهن و زاویه دار که با فرم یقه همخوانی داشته باشد برای این نوع یقه مناسب است.


 تیشرت های با آستین بلند و کشیده گردنبندی بلند و کشیده می طلبد.
تیشرت های یقه گرد با گردنبند های شلوغ و پر از سنگ ست می شوند. پوشیدن دامن ویا شلوار خیاطی شده با این استایل پیشنهاد می شود.


 با لباس مجلسی های عجیب  و غریب کوتاه حتما گردنبند های عجیب و بدون شکل بپوشید.


یقه گرد: گردنبند بدون آویز که شکل یقه را دنبال کند و گرد یا بیضی قرار بگیرد. اگر یقه باز است گردنبندی کوتاهتر و اگر بسته است گردنبندی بلند تر انتخاب کن.


 اگر گردن خیلی باریک و بلند دارید هرگز از گردنبند های طوقی شکل با پهنای کم انتخاب نکنید.


یقه مردانه: گردنبند کوتاه که کاملا فیت گردن باشد اما اگر گردن کوتاهی داری گردنبندی با آویزی که نهایتا بالای آخرین دکمه باز لباس قرار گیرد انتخاب کن.


اگر یقه بسته پوشیده اید می توانید گردنبندهای بلند و چند تایی پر زرق و برق را با هم بپوشید اما زنجیرها و آویزهای کوچک بر روی این یقه کم ارزش و بد به نظر می رسند.


 تیشرت های آستین حلقه ای را نیز با گردنبند بلند ست کنید.


 تیشرت های زیر شانه ای گردنبند های نازک با سنگی بزرگ و زیبا می طلبند.


با بلوزهای رکابی یا تاپ ها می توانید گردنبندهای بلند چند رشته ای ست کنید.


اگر گردن کوتاهی دارید می توانید از ترکیب دوتایی گردنبندهای ظریف استفاده کنید، البته توجه داشته باشید با یقه هفت یا مدل یقه های باز ست کنید. همچنین بلندی گردنبندتان تا بالای سینه باید باشد.مطالعه کنید: تاریخچه تیشرت


 قبل از انتخاب گردنبند یه یقه لباستان توجه کنید، با یقه های صاف به جای گردنبند بهتر است ، گوشواره ای مناسب بپوشید.زیورآلاتی که انتخاب می کنی باید کامل کننده لباست باشد پس اگر لباست به اندازه کافی شلوغ هست از گردنبند استفاده نکن در غیر این صورت با استفاده از نکاتی که گفته شد بهترین گزینه را انتخاب کن و بدرخش.


 یک تیشرت ساده و یه گردنبند ساده برای وقتایی که خیلی فرصت ست کردن ندارید.


دکلته: برای لباس های دکلته گردنبندی انتخاب کن که نزدیک یا چسبیده به گردن باشند.گاهی اوقات سخت ترین بخش آماده شدن، انتخاب زیورآلات مناسب است و پیدا کردن گردنبندی که با لباست هماهنگی داشته باشد می تواند واقعا وقت گیر باشد. گاهی هم به طرح و جزئیات لباس آنقدر اهمیت می دهیم که جواهرات را به کلی فراموش می کنیم، اما نقطه محوری مراسم رسمی و خاص، جواهرات هستند، تا جایی که طراحان، لباس های ساده تر را ترجیح می دهند تا آن را با جواهری خاص همراه کنند. در واقع مناسبت های خاص، گردنبند خاص هم لازم دارد پس مهم است که بدانی چه گردنبندی  با چه یقه ای هماهنگی دارد:
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1115