10 ایده برای خفن ترین استایل های پاییزی

استایل بوهمین پاییزه به عنوان یک استایل آزاد و خلاقانه شناخته می‌شود که از جزئیات طبیعی و آزادی در انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌ها برای ایجاد ظاهری گرم و راحت در فصل پاییز استفاده می‌کند. این استایل برای افرادی که به دنبال یک ظاهرغیررسمی و خلاقانه در فصل پاییز هستند، مناسب است.

استایل کژوال زنانه

استایل کژوال پاییزی

استایل شیک زنانه

برای درخشیدن در پاییز امسال، ما برای شما چند پیشنهاد شگفت‌انگیز آماده کرده‌ایم. در این مقاله ۱۰ ست از شیک‌ترین تیپ‌های پاییزی زنانه ۱۴۰۲ را در اختیارتان خواهیم گذاشت. توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب استایل پاییزه توجه به فرم اندام نیز نقش مهمی در زیباتر شدن استایل ایفا خواهد کرد، از این رو، متناسب با فرم بدن خود، لباس‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید.

۱)     استایل پاییزه کژوال


منبع: https://www.banimode.com/blog/10-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%81%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2%DB%8C/

رنگ‌های پرپی اغلب طبیعی و خنثی هستند. به عنوان مثال، سفید، آبی، کرم، قهوه‌ای، و سیاه از رنگ‌های معمول در این استایل هستند. در این استایل، کفش‌هایی مانند لوفرها، دمپایی‌های چرمی، کفش‌های قایقی و کفش‌های ورزشی معمولاً انتخاب می‌شوند. استایل پرپی به عنوان یک استایل ساده، کلاسیک و مرتب معروف است و معمولاً به عنوان یک استایل خنثی و زیبا تلقی می‌شود. افرادی که به این استایل علاقه دارند، از طراحی‌های ساده و معمولی با جزئیات کلاسیک و تمیز را ترجیح می‌دهند.

خرید پوشاک با استایل پرپی

۶)     استایل بوهمین پاییزی

لباس‌های کژوال به هیچ عنوان قابل استفاده در مهمانی‌های شب، قرارهای رسمی یا عروسی نیستند. اما در عوض برای دورهمی‌های دوستانه، کافه‌نشینی، مهمانی‌های ساده و حتی طبیعت‌گردی می‌توان از آنها استفاده کرد.

استایل وینتج زنانه