10 مدل مو مردانه 2022 محبوب و پرطرفدار

انتخاب مدل موی مردانه سال ۲۰۲۲ براساس فرم چهره

این مدل موی کوتاه مردانه ۲۰۲۲، یکی از مدل‌های پرطرفدار است که کناره‌های سر تقریبا خالی می‌شوند و موهای وسط سر بلند است. این مدل تقریبا به هر نوع صورتی می‌آید و برای موهای فر هم قابل اجرا است.

مدل خرد یا لایه لایه

این مدل شباهت زیادی به مدل موی آلمانی دارد. افرادی که دوست دارند از نظر بهداشت و فرم دادن به موها راحت باشند، می‌توانند این مدل را انتخاب کنند.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/10-popular-mens-hairstyles-2022/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=10-popular-mens-hairstyles-2022

مدل موی نیمه بلند، فرق کج و پمپادور نیز دیگر مدل موی مردانه ۱۴۰۱ هستند که مورد انتخاب بسیاری از آقایان هستند.

مدل موی فر مردانه ۲۰۲۲

رنگ و ظاهر موها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جذابیت کل چهره دارد و این موضوع فقط مربوط به خانم‌ها نیست و شامل آقایان هم می‌شود. امروزه مدل موهای مردانه بسیار متنوع شده‌اند و مثل گذشته فقط محدود به چند مدل ساده نیستند. اگر به دنبال مدل موی مردانه جدید هستید و علاقه‌مندید که با انواع مدل موی مردانه ۲۰۲۲ آشنا شوید، تا انتها با ما همراه باشید.

چهره قلبی

این مدل موی مردانه جدید ۲۰۲۲، در میان جوانان بسیار پرطرفدار است. برای درست کردن آن، مو را در وسط سر رو به بالا حجم می‌دهند که برای موهای حالت دار بسیار مناسب است.

بسیاری از آقایان به‌خصوص مردان میانسال، همیشه موهایشان را با مدلی تکراری کوتاه و درست می‌کنند و تمایلی به مدل موهای مردانه جدید ندارند؛ اما باید بگوییم که شکل و ظاهر موها به نوعی نشان‌دهنده شخصیت است و تاثیر بالایی بر شیک‌پوشی دارد. در ادامه، با انواع مدل موی مردانه جدید ۲۰۲۲ و فهرستی از انواع مدل موی مردانه بلند و کوتاه آشنا می‌شویم؛ تا با در نظر گرفتن سبک و سلیقه شخصی‌تان، مدل موی مناسب خود را پیدا کنید و تغییرات مثبتی را به ظاهرتان بدهید.

مدل موی مردانه کلاسیک

این مدل موی مردانه، از مدل موی سرخپوست‌ها الهام گرفته است. در این مدل، اطراف و بالای گوش‌ها خالی می‌شود و موهای وسط سر بلند و رو به عقب هستند.

چهره الماسی

این نوع کوتاهی که در گذشته هم بسیار رایج بوده است، با کوتاهی یک اندازه موی آقایان در کناره‌ها و پشت سر ایجاد می‌شود.

مدل مو بوکسوری

مدل موهایی که به داخل صورت می‌ریزد و مدل‌های پسرانه خیلی کوتاه، مناسب این چهره‌ها هستند؛ اما مدل موی بلند مردانه اصلا گزینه مناسبی برای این نوع فرم صورت نیست.

مدل مو سایه‌دار، سایه روشن یا محو

با وجود اثرات چشمگیر مدل مو بر استایل و ظاهر مردان، اگر آن‌ها بدون در نظر گرفتن حالت چهره خود مدلی را انتخاب کنند، ممکن است تاثیر برعکسی داشته باشد و چهره و استایلشان را به هم بریزد؛ البته برای انتخاب مدل موی مردانه کوتاه یا بلند باید به شکل و اندازه ریش و سبیل هم توجه کرد. در

مدل buzz

برخی به اشتباه فکر می‌کنند که مردانی که موی فر دارند، نمی‌توانند مدل موهای مختلف را امتحان کنند؛ اما در حال حاضر با وجود تکنیک‌های آرایشی جدید و مواد حالت دهنده، مدل موی مردانه فرفری، انواع مختلف و جذابی از جمله مدل بغل سفید، سزار، مدل سایه‌دار، فرق کج، فشن، حالت‌دار، کلاسیک بلند و نیمه بلند برای موهای فر ریز یا درشت دارد.

برای چهره‌های گرد، مدل‌های تیز و لایه لایه که دو طرف و پشت سر کوتاه هستند، مناسب است تا صورت را بلندتر و زاویه‌دارتر نشان دهد.

چهره گرد

انواع مدل موی مردانه ۲۰۲۲

مدل‌های نامنظم و بلند، مناسب چهره‌های الماسی شکل هستند.

حرف آخر

این مدل موی مردانه ساده، از زمان‌های گذشته تا به امروز همیشه مد بوده است و مناسب مردان شیک و ساده پسندی است که می‌خواهند ظاهر باوقاری داشته باشند؛ به علاوه این مدل انواع مختلفی دارد و گاهی اوقات، با مدل موهای دیگر نیز ترکیب می‌شود.

مدل مو خامه‌ای

مدل موی بغل سفید

در این مدل مو، موها در پشت و کناره‌های سر بلند است و کم کم کوتاه‌ می‌شود؛ تا اینکه نزدیک گردن تقریبا به‌طور کامل کوتاه شده است. مدل موی مردانه سایه‌دار، انواع مختلفی دارد و برای موهای بلند هم قابل اجرا است. این مدل، ترند مدل موی بلند مردانه ۲۰۲۲ نیز هست.

این مدل مو چتری کوتاهی دارد که اطراف سر تقریبا خالی می‌شود.

مدل موی موهاک

مدل موی کوتاه مردانه و خاصی است که در گذشته برای سربازان استفاده می‌شد و در حال حاضر بین برخی از جوانان طرفدار دارد. با این مدل موی کوتاه مردانه ۲۰۲۲، دیگر لازم نیست هر روز مدت زمانی را به حالت دادن و مرتب کردن موها اختصاص دهید.

مدل موی رو به بالا برای این چهره گزینه‌ی مناسبی است.

چهره مربعی

مدل موی سزار

این مدل موی مردانه، نه تنها بین آقایان، بلکه در میان خانم‌ها هم بسیار محبوب است.

مدل موی کاسه‌ای جدید

ادامه، به بررسی مدل موهای متناسب با فرم‌های مختلف چهره می‌پردازیم تا بهتر بتوانید مدل موی مردانه سال ۲۰۲۲ مناسب صورت خود را انتخاب کنید.

چهره بیضی

مدل موهایی که در دو طرف سر کوتاه و در وسط سر، مقداری بلندتر هستند، مثل مدل خامه‌ای، فرق کج یا مدل‌هایی که مو را به سمت عقب هدایت می‌کنند، مثل مدل موی مردانه کلاسیک، بیش از بقیه مدل‌ها به صورت‌های بیضی می‌آیند.

در این مطلب از بانی مگ سعی کردیم انواع مدل مو مردانه ۲۰۲۲ را برای شما گردآوری کنیم تا با انتخاب مدل مورد نظرتان، ظاهر شیک و متفاوتی را تجربه کنید؛ اما به یاد داشته باشید که برای انتخاب هر مدل مویی، قبل از اینکه صرفا تابع ترندها باشید، باید ابتدا حالت چهره و بعد، حجم موهای خود را در نظر بگیرید تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.