11طرح ناخن و رنگ لاک تابستانی ۱۴۰۱ – 2022

انتخاب شما چیست؟

مانیکور آمریکایی

ایموجی خنده

بارها اسم مانیکور روسی به گوشمان خورده است اما امسال قرار است با مانیکور آمریکایی دستان خود را زیباتر کنیم. لاک های تابستانی به هر علتی به یک ترند تبدیل می‌شوند؛ اما ممکن است برای شما هم این سوال به وجود بیاید که پیدایش مانیکور آمریکایی از کجا شروع شد؟ دقیقاً همان‌جا که مانیکوریست نیکولا پلتز، عروس خاندان بکهام، این طراحی را برای نیکولا انتخاب کرد. تفاوت اصلی مانیکور آمریکایی و مانیکور روسی در جزئیات کم و رنگ آن است که با طراحی ظریف، زیبایی و کشیدگی دست‌های شما را بیشتر می‌کند.

اگر از فرنچ‌های ساده و یکنواخت خسته شده‌اید و دوست دارید حس و حال جدیدی را به انگشتان خود هدیه دهید، فرنچ رنگین کمانی را امتحان کنید. البته به‌یاد داشته باشید که برای زیباتر دیده شدن طراحی لازم است ضخامت آن را کم در نظر بگیرید. استفاده از طرح‌های دیگر مانند طراحی ابر در گوشه ناخن، به زیباتر شدن بیشتر این طرح کمک می‌کند.

ابرهای کارتونی

ممکن است پیش خودتان فکر کنید که طراحی ناخن‌های شطرنجی ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد اما مطمئن باشید طراحی بانمک آن سبب می‌شود تا به یک انتخاب مناسب برای تابستان تبدیل شود. بهتر است ایدۀ ترکیب رنگ‌های کلاسیک مانند سفید و مشکی را دور بیندازید و با ترکیب رنگ‌های متضاد در کنار یکدیگر در زیبایی دستان خود غوغا به پا کنید.

صورتی و قرمز نمادی از زیبایی‌های بانوان است که در تابستان امسال می‌توانید از این دو رنگ برای طراحی ناخن‌های زیبا کمک بگیرید. استفاده از قلب‌های تودرتو به‌عنوان طرح ناخون برای تابستان ۱۴۰۱ بی‌نظیر خواهد بود و زیبایی دستان شما را دوچندان می‌کند. انتخاب تناژهای جذاب صورتی و قرمز را برای ترکیب در کنار هم فراموش نکنید.

علاوه بر زمستان سال گذشته، ابرهای کارتونی در بهار و تابستان امسال همچنان ترند هستند. در حقیقت آسمان ابری زیبایی است که منحصر به فصل خاصی نیست و شما می‌توانید همواره آن را ببینید. تنها نکته کوچک و ظریفی که برای مدل ناخن جدید باید به آن توجه کنید این است که ابرها را در مقایسه با دیزاین ناخن فصل زمستان با حجم کمتری بکشید! اگر به یک قلم موی ظریف، لاک آبی روشن و سفید دسترسی دارید طراحی ناخن‌های زیبا کار سختی نخواهد بود.

در این مقاله سعی کردیم مناسب‌ترین رنگ لاک تابستانی ۱۴۰۱ را به شما معرفی کنیم. البته همواره به این نکته توجه داشته باشید که لازم است تمامی طراحی‌ها با در نظر گرفتن رنگ پوست‌تان انتخاب شود. از امتجان کردن خلاقیت‌های جدید نترسید و با انتخاب طرح‌های هیجان‌انگیز، دست‌های خود را برای تابستان آماده کنید. به نظر شما بهترین رنگ تابستان ۱۴۰۱ کدام است؟


منبع: https://www.banimode.com/blog/11-nail-designs-and-nail-polish-colors-for-summer-2022/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=11-nail-designs-and-nail-polish-colors-for-summer-2022

یکی از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین رنگ لاک سال ۲۰۲۲ استفاده از انواع گلیترها و اکلیل‌های ریز برای ناخن‌ها است. وسواس زیادی جهت انتخاب رنگ مناسب به خرج ندهید؛ تنها گزینه‌ای را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگی مناسبی داشته باشد.

فرنچ رنگین کمانی

ستاره‌های کوچک نئونی