15 مدل مانتو ساده جدید

امکان ندارد صحبت از لباس بانوان باشد و ما با سیل عظیمی از طراحی‌ها و مدل‌های مختلف روبه‌رو نشویم. علت این موضوع، کاملاً مشخص است زیرا ما خانم‌ها دوست داریم لباس مناسب را در موقعیت مناسب بپوشیم. به طور مثال تصور کنید قرار است به یک مهمانی بروید و از طرفی تازه از سرکار برگشته‌اید؛ بدون شک مانتویی که برای این دو محیط انتخاب می‌کنید با یکدیگر یکسان نیستند و باید با توجه به محیط، طراحی و دوخت مطلوبی داشته باشند.

و در انتها …

کافی است یک رنگ خنثی از این مانتو را به کمد لباس‌تان اضافه کنید تا با ترکیب آن در کنار رنگ‌های مختلف، از استایل خود لذت ببرید. بهترین انتخاب برای روزهای بهار و تابستان، رنگ‌های سفید، آبی آسمانی، صورتی کمرنگ، زرد لیمویی و رنگ‌های روشنِ دیگر است. در کنار این  موارد، رنگ‌های دیگر مانند مشکی، زرشکی، سرمه‌ای و عسلی نیز بهترین ترکیب‌ها را برای روزهای سرد سال ایجاد می‌کنند.

مانتوهای کتی کوتاه

یکی از انواع مدل مانتو جدید ۲۰۲۲، مدل دو تکه است که از عید امسال به یک ترند در بین خانم‌ها تبدیل شده است. این مانتو علاوه بر اینکه بعد از پوشیدن، جلوه و ظاهر زیبایی به شما می‌دهد، می‌تواند فرم اندام شما را هم به بهترین شکل ممکن نشان دهد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود، نوع جنس و رنگ پارچه به کار برده شده در این مدل را انتخاب کنید.

مانتوهای دانشجویی جزو مدل مانتوهای ساده و اسپرت هستند. این مانتوها برای فضای رسمی و آموزشی مثل دانشگاه یا مدرسه طراحی و تولید می‌شوند. البته این موضوع به معنی آن نیست که شما در مکان‌های دیگر نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؛ بلکه نشان می‌دهد این محیط‌ها انتخاب بهتری برای استفاده از مانتوهای دانشجویی هستند.

مانتو دانشجویی

موافق معرفی چند مدل مانتو ساده جدید کوتاه و بلند هستید؟ راستش را بخواهید برای بانوان انتخاب آیتم‌های مختلف در دنیای مد و فشن اهمیت بالایی دارد؛ که خرید مانتو و ترکیب آن در کنار شال یا روسری، شلوار و کیف مناسب، به داشتن ظاهر ایده‌آل کمک می‌کند. امروزه طراحان مختلف لباس‌های متفاوتی را در اختیار خانم‌های شیک پوش و اصیل قرار می‌دهند تا آن‌ها، با در نظر گرفتن سلیقه و اندام خود بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنند. به همین خاطر، این بار در بانی مگ قرار است چند مدل مانتو جدید را به شما معرفی کنیم.

بعضی از مدل‌ها هستند که برای استفادۀ روزمره طراحی و تولید می‌شوند؛ مثل انواع مدل مانتو ساده نخی. انتخاب پارچه  برای مانتو در فصول مختلف سال اهمیت زیادی دارد. به طور مثال روزهای گرم تابستان اگر با مانتوهای نخی همراه باشند، باعث می‌شود گرمای هوا را کمتر احساس کنید و از راحتی‌ بالایی برخوردار شوید؛ همچنین شما می‌توانید رنگ دلخواهتان را از بین رنگ‌های روشن که برای جلوگیری از احساس گرما مناسب هستند انتخاب کنید.

همانطور که از اسم مانتو مجلسی مشخص است، می‌توانید از آن برای مهمانی‌های خاص استفاده کنید. مدل مانتو جدید ۱۴۰۱ که از طرح مجلسی برخوردار باشد، می‌تواند برای بانوانی که به هیجان و تازگی علاقمند هستند یک انتخاب مناسب باشد. انواع مانتوهای مجلسی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف طراحی و دوخته می‌شوند تا شما با توجه به سلیقه، رنگ و طرح مورد علاقۀ خود را انتخاب کنید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/new-simple-manto-model/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=new-simple-manto-model

مانتوی مجلسی

یکی از دغدغه‌های خانم‌های شیک‌پوش این است که چه آیتمی را برای محیط‌های دانشگاهی انتخاب کنند که در  کنار حفظ ظاهر مناسب، استایل شیک خود را هم حفظ کنند. ممکن است در طول هفته زمان زیادی را در دانشگاه سپری کنید؛ به همین دلیل انتخاب مدلی که سبک و راحت باشد، انتخاب هوشمندانه‌ای است. به یاد داشته باشید که انتخاب بعضی از مانتوها مانند انواع مانتوهای کشی گزینۀ مناسبی برای دانشگاه یا محل تحصیل نیستند زیرا پارچه‌های نازک و بدن نمایی دارند.

اگر دنبال مدل مانتو ساده جدید دخترانه و زنانه هستید، مانتوهای کتی کوتاه، گزینۀ جذابی برای تمام فصول سال هستند. کافی است چرخی در شبکه‌های مجازی بزنید تا متوجه شوید که مانتوهای کتی کوتاه چقدر در بین خانم‌ها محبوب واقع شده‌اند. مانتوهای کتی این امکان را در اختیار شما خانم‌های شیک‌پوش قرار می‌دهند تا با استفاده از آیتم‌های مختلف، استایل‌های رسمی و اسپرتی را از خود به نمایش بگذارید.

معرفی بهترین مدل مانتو شیک و باکلاس ساده