23 مدل لباس مجلسی شیک

لباس شب؛ مدل لباس مجلسی لاکچری و رویایی

در این مقاله با بررسی چند مدل لباس مجلسی لاکچری، به شما کمک می‌کنیم تا مثل همیشه در مجالس و مهمانی‌ها بدرخشید. ما خانم‌ها علاقۀ زیادی به خرید لباس‌های مختلف داریم. از انواع مدل لباس بلند ساده و شیک بگیرید تا لباس‌های کژوال و روزانه، مواردی هستند که ساعت‌ها برای انتخاب آن‌ها وقت خود را سپری می‌کنیم. اما سوال اینجاست که تا چه حدی با مدل‌های مختلف لباس آشنا هستیم و اسم‌شان را می‌دانیم؟ در ادامه قرار است با چند مدل لباس مجلسی کوتاه ساده و شیک و البته مدل‌های بلند آشنا شوید که به شما کمک می‌کنند ظاهر جذاب خود را چند برابر زیباتر نشان دهید.

مدل لباس مجلسی زنانه شیک، بسیار متفاوت است که می‌توان این تفاوت را در نحوۀ برش دامن، بالاتنه، مدل یقه یا آستین‌ها دسته بندی کرد. مطمئن باشید با تهیۀ یک لباس شب ابریشمی که دارای دو بند نازک روی شانه‌ها است، می‌توانید ظاهر رویایی و به یادماندنی در استایل مجلسی خود ایجاد کنید.

در این نوشته از بانی مگ چند مدل لباس مجلسی شیک بلند و کوتاه برای شما بانوان عزیز معرفی کردیم تا بتوانید با بررسی و در نظر گرفتن کاربرد مختلف هر یک از آن‌ها، بهترین استایل را برای خود در موقعیت‌های مختلف ترکیب کنید. مدل لباس مجلسی مورد علاقۀ خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید دوست دارید چه رنگی از این لباس را تهیه کنید.

مانتو مجلسی؛ باوقار و شیک

انواع کت و دامن زنانه در رنگ بندی‌ها و طراحی‌های مختلف با پارچه‌های متنوع، دنیای رنگی از فشن و مد را برای بانوان اصیل و جذاب فراهم می‌کند. بهتر است برای راحت کردن خودتان و کمتر کردن دغدغه اینکه برای مراسم مختلف چه بپوشید؛ چند دست کت و دامن زیبا در کمد لباس خود داشته باشید.

و در انتها …

از بچگی، خاطرات خوش دوران کودکی را به یاد داریم که پدر و مادرمان هنگام آماده شدن برای رفتن به مجالس مختلف، لباس‌هایی را از کمد خارج می‌کردند که تفاوت اساسی با بقیۀ لباس‌ها داشت. لباس‌هایی که پارچه باکیفیت‌تر و دوخت مرتبی داشتند و به آراسته‌تر دیده شدن ما کمک می‌کردند. امروز قصد داریم در مورد لباس مجلسی صحبت کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/stylish-dress-model/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=stylish-dress-model

انواع مدل لباس مجلسی بلند شیک که به عنوان لباس شب هم شناخته می‌شوند، برای مراسم رسمی انتخاب بی‌نظیری هستند. این لباس‌ها معمولاً با دامن بلند طراحی می‌شوند و پارچه‌هایی که برای دوخت آن‌ها استفاده می‌شود از نوع گران‌قیمت و زیبا هستند. به طور مثال لباس‌های شب با استفاده از پارچه‌های ابریشمی، توری و ساتن دوخته می‌شوند و از جزئیاتی مانند مهره، پولک، ملیله و … برای زیباتر کردن این لباس‌ها استفاده می‌شود.

تعریف لباس مجلسی برای خانم‌ها بیشتر به صورت پیراهن است؛ البته می‌توان آن را دو تکه هم انتخاب کرد. آنطور که تاریخ‌دان‌های دنیای فشن و مد می‌گویند، سابقۀ اولین پیراهن مجلسی بلند به مصر باستان برمی‌گردد. در طول تاریخ، سبک لباس‌ها دستخوش تغییرات زیادی شده‌اند که از نحوۀ بسته شدن کمر‌ها بگیرید تا دامن‌های چین‌دار یا قد بلند و کوتاه، مواردی هستند که مربوط به ترندهای سال‌های مختلف می‌شوند. به طور مثال ترندهای امسال نشان می‌دهد انواع مدل لباس مجلسی شیک با پارچه لمه حسابی توجه خانم‌های شیک پوش را به خود جلب کرده‌اند.

سارافون؛ شیک و دخترانه

خانم‌ها برای اینکه زیباتر دیده شوند و اندام خود را بی‌نقص نشان دهند، لازم است با انواع مدل لباس مجلسی کوتاه یا بلند آشنا شوند. به همین دلیل قصد داریم در ادامه انواع مدل‌ها را با شما مرور کنیم.

این لباس‌ها را می‌توانید در مراسم مختلف استفاده کنید؛ اما برای مهمانی‌های معمولی بی‌نظیر هستند. در سال ۱۹۲۶، کوکو شانل اولین بار پیراهن مشکی کوتاه با طراحی ساده را معرفی کرد که بعدها به عضو جدایی‌ناپذیر کمد خانم‌های شیک‌پوش تبدیل شد و توانست معرفی برای مدل پیراهن کوکتل باشد.