5 مدل موی پسرانه برای فصول گرم


2. موج خامه ای


3. مخروطی


6.فر متوسط مو


1.یک مدل مو با دو سبک
به جای اینکه برای تابستان و فصول گرم سال موهای خود را کوتاه کنید ، از مدل موهای پیشنهادی ما استفاده کنید و از آن لذت ببرید. مدل موی نیمه بلند مردانه بسیار برای آقایان مناسب است زیرا رعایت کردن حد وسط در این مقوله هم بهترین کار است.البته بعضی افراد مدل موهای کوتاه و بعضی دیگر مدل های بلند را بیشتر می پسندند که حتما هم چهره آن ها با مدل دلخواهشان زیباتر به نظر خواهد رسید.

قبل از اینکه بخواهید به موهای خود مدل بدهید باید موی سر داشته باشید 🙂 که نگهداری از موی سر خود مبحث مفصل و جدا دارد ولی دانستن مسائل جزئی هم کمی می تواند به شما کمک کند.

مو سر یکی از مهم ترین عضو های بدن می باشد که باید نکات زیادی را برای حفظ آن رعایت کرد. اگر موهای نیمه بلند و بلندی دارید باید هر روز آن را بشویید زیرا موهای بلند زودتر چرب می شوند و ریشه مو ضعیف تر می شود.از زدن اسپری،چسب،ژل و سایر لوازم آرایشی به مو های خود خودداری کنید زیرا مواد شیمیایی به کار رفته در این محصولات آسیب شدیدی به موهای شما میزند که به مرور زمان متوجه این خسارت خواهید شد.

سشوار و اتوی مو به دلیل داشتن حرارت بالا ریشه مو را می سوزاند و ضخامت مو را کمتر می کند.

از نرم کننده استفاده کنید تا موهایتان راحت تر حالت بگیرد. داشتن مدل موی خوب بسیار میتواند در ظاهر شما تغییر ایجاد کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.
این مدل با مدل های بالا بسیار متفاوت است و بسیار کمتر استفاده میشود. اگر موهای فر دارید کار سختی در پیش ندارید زیرا تنها با کوتاه کردن موی دور سر میتوانید به این مدل دست یابید ولی اگر موهایتان فر نیست عملیات فر کردن مو را دارید.

در این مدل مو نیز کوتاهی دور سر باید زیاد باشد و باید خط موی شما مشخص باشد.منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1214

در این مدل مو کمی با مدل قبلی فرق دارد و فرق آن این است که در این مدل باید از سایه کمتر استفاده کنید و ترجیحا خط دور سر داشته باشید ،کوتاهی دور سر هم باید به میزان کافی باشد و رنگ پوست مشخص باشد.

این مدل هم مناسب افراد با صورت بیضی شکل است و ترکیب آن با ریش بلند ظاهر خوبی خواهد داشت.


این مدل برای کسانی که محافظه کار نیستند و محدودیتی برای مدل مو ندارند مناسب است و بیشتر برای افرادی که صورت مربعی استخوانی دارند مناسب است.کوتاهی دور سر شما باید به اندازه ای باشد که رنگ پوست مشخص نباشد ولی تا حد کافی کوتاه باشد.

برای حالت دادن هم لازم نیست از مواد خاصی استفاده کنید فقط کافی است با دست موهای خود را حالت دهید یا آن را آشفته کنید.

این مدل با صورت ته ریش دار ترکیب زیبا تری دارد.


در این مدل موی دور سر کوتاه شده است و بالای سر به صورت خورد کوتاه شده است.اگر صورتتان بیضی شکل استف این مدل بسیار مناسب شماست.میتوانید آن را مانند 2 تصویر بالا مدل دهید.مدل سمت چپ به مدل خامه ای معروف است که بسیار هم همه گیر شده است و در میان جوانان طرفداران زیادی پیدا کرده است. مدل سمت راست برای کسانی که زیاد حوصله حالت دادن به موهای خود را ندارند مناسب است. اگر موی شما به صورت خورد اصلاح شود بدون هیچ گونه حالتی این مدل را خواهید داشت.

در این مدل نباید از خط استفاده کنید و باید دور کاسه سر را سایه مو بگذارید.

این مدل برای افرادی که صورت استخوانی دارند مناسب است. این مدل مو نیز مانند مدل قبل است و فقط در حالت دادن با هم تفاوت دارند.برای حالت دادن به این صورت باید جلوی موی خود را کمی با سشوار پف دهید و انتهای راست ان را با شانه پیچ دهید به سمت عقب. به این ترتیب مدل بالا را خواهید داشت.این مدل با ته ریش بسیار همخوانی خوبی دارد و اگر ریش میگذارید میتوانید از این ترکیب نیز استفاده کنید.
4.آشفته