8 مواد غذایی کم کالری که شما را سیر نگه میدارد (1)

 


 


اگر شما علاقه زیادی به مصرف برنج دارید اما در رژیم غذایی هستید و نباسد آن را مصرف کنید، بهتر است برنج قهوه ای را امتحان کنید. یک فنجان برنج قهوه ای پخته شده یک انفجار بزرگ از انرژی را در بدن شما ایجاد میکند و همچنین 10 درصد از ویتامین های مورد نیاز روزانه شما به ویتامین را تامین خواهد کرد. 3.5 گرم فیبر در هر فنجان برنج قهوه ای نیز وجود دارد که مناسب برای مصرف روزانه است.


عدس یک انتخاب مناسب است برای گنجاندن ددر رژیم غذایی به این دلیل که عدس سرشار از فیبر است، پروتئین زیاد و قند بسیار کمی هم دارد. همچنین عدس دارای اسیدهای چرب مفید است. یک فنجان عدس پخته تمام انرژی های روز را برای بدن شما تامین میکند. با مصرف عدس شاخص قند شما میزان میشود و دیگر احساس گرسنگی نخواهید کرد.


 


 سیب بهتربن ماده غذایی برای تامین مواد مغذی برای بدن شما است. پس حتما یک عدد سیب در روز مصرف کنید. یک عدد سیب 21 درصد از فیبر مورد نیاز بدن شما را تامین میکند در حالی که چربی در آن وجود ندارد. سیب مقدار زیادی شکر دارد که میتواند شما را ساعت ها سیر نگه دارد و شاخص قند خون شما را کنترل کند.


 


1.عدس


 


یک عدد هلو 10 درصد از نیاز روزانه شما یه فیر را تامین میکند. هلو مقدار قابل قبولی پروتئین دارد اما دارای قند بالایی است. قند طبیعی برای بدن ضرری ندارد و باعث میشود شما در طول روز کمتر احساس گرسنگی کنید.


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1265


3.برنج قهوه ای 


 


 


 


4.سیب


هر فردی که میخواهد رژیم غذایی خود را به مدت طولانی تری نگه دارد و آسیبی به بدن خود نزند، باید مراقب شاخص قند خون خود باشد و باید از مواد غذایی استفاده کند که قند نرمالی دارد. قند لازم که به بدن شما برسد هم کمتر گرسنه خواهید شد هم بهتر میتوانید رژیم خود را حفظ کنید. در این مقاله به شما چند مواد غذایی مناسب را پیشنهاد میدهیم که قند پایینی دارد اما به خوبی شاخص قند خون شما را کنترل میکند.


 


2.هلو